řadící páka

Více
17 roků 5 měsíců zpět #1 od bogas
řadící páka vytvořil uživatel bogas
nemá někdo zkušenosti, jak vyměnit hlavici na řadící páce.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #2 od lukee
Odpověděl lukee pro téma Re: řadící páka
Já jak jsem měnil tak jsem tam měl seriovou z tvrdé černo-šedé pěnovky a jediný způsob jak to dát dolů byl orvat to až do tyčky.

[b:a9d7807562][size=13:a9d7807562][color=red:a9d7807562]Alfa Romeo 155 2.0TD -na PRODEJ,viz: [/color:a9d7807562][/size:a9d7807562][/b:a9d7807562] http://www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4040

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #3 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: řadící páka
jasně že má... Je to bajonet, takže za to musíš zabrat směrem nahoru a ono to povolí pod nátlakem pravice. Pak už jen uřezat a namontovat novou... V galerii si můžeš prohlédnout výsledek

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #4 od TommyAngelo
Odpověděl TommyAngelo pro téma Re: řadící páka
Mno uvažuju o řadičce z Fabky taková ta krasna hromovaná :P :oops: :twisted: jenom musim ju sehnat ze šroťaku davala se na ty lepši verze ne jak naty hole žebraky Fabky 1.0 co maji černou to tam radši nechám tu original :roll: ale tu chromovanou tam musím sehnat a dopasovat vřele doporučuju kámoš ji má v blbem hnusnem golfu ve 2kové řadě mám mu to chut někdy vyrvat aji s tunelem :evil: :twisted: :lol: 8O :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #5 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: řadící páka
Původní řadička - ta z tvrdé gumy - taky vám (hlavně v zimě, nebo když je venku vlhko) - lepí, až dokonce se drolí? Mám od ní vždycky ruku plnou černých šupin :roll:

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #6 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: řadící páka

Mno uvažuju o řadičce z Fabky taková ta krasna hromovaná :P :oops: :twisted: jenom musim ju sehnat ze šroťaku davala se na ty lepši verze ne jak naty hole žebraky Fabky 1.0 co maji černou to tam radši nechám tu original :roll: ale tu chromovanou tam musím sehnat a dopasovat vřele doporučuju kámoš ji má v blbem hnusnem golfu ve 2kové řadě mám mu to chut někdy vyrvat aji s tunelem :evil: :twisted: :lol: 8O :wink:


zkus nějaký škoda fábia club maj toho tam jak sr. kámoš tam je často tak mě občas referuje je tam spoustu lidí z boleslavi taky je to malý vejde se to do kapsy asi no ...

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #7 od TommyAngelo
Odpověděl TommyAngelo pro téma Re: řadící páka

Mno uvažuju o řadičce z Fabky taková ta krasna hromovaná :P :oops: :twisted: jenom musim ju sehnat ze šroťaku davala se na ty lepši verze ne jak naty hole žebraky Fabky 1.0 co maji černou to tam radši nechám tu original :roll: ale tu chromovanou tam musím sehnat a dopasovat vřele doporučuju kámoš ji má v blbem hnusnem golfu ve 2kové řadě mám mu to chut někdy vyrvat aji s tunelem :evil: :twisted: :lol: 8O :wink:


zkus nějaký škoda fábia club maj toho tam jak sr. kámoš tam je často tak mě občas referuje je tam spoustu lidí z boleslavi taky je to malý vejde se to do kapsy asi no ...

ooooo fakt tak to jo máš kontakt icq nebo tak na toho kámoša pošli na meila díky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. díky kámo a nezapomeŇ

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #8 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: řadící páka
Ještě štěstí, že ji mám origo obšitou kůží :lol:

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #9 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: řadící páka

Mno uvažuju o řadičce z Fabky taková ta krasna hromovaná :P :oops: :twisted: jenom musim ju sehnat ze šroťaku davala se na ty lepši verze ne jak naty hole žebraky Fabky 1.0 co maji černou to tam radši nechám tu original :roll: ale tu chromovanou tam musím sehnat a dopasovat vřele doporučuju kámoš ji má v blbem hnusnem golfu ve 2kové řadě mám mu to chut někdy vyrvat aji s tunelem :evil: :twisted: :lol: 8O :wink:


zkus nějaký škoda fábia club maj toho tam jak sr. kámoš tam je často tak mě občas referuje je tam spoustu lidí z boleslavi taky je to malý vejde se to do kapsy asi no ...

ooooo fakt tak to jo máš kontakt icq nebo tak na toho kámoša pošli na meila díky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. díky kámo a nezapomeŇ



no to si špatně pochopil on naštěvuje jenom to forum se podívej do vyhledávače :wink:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #10 od Medved
Odpověděl Medved pro téma Re: řadící páka
Mno Já tam měl originál koženou, ale byla ohmataná, takže jsem přistoupil k její výměně a to by opravdový oříšek .. napřed rozřezat kůži, pak tu gumu co je pod ní a nakonec se tam objevila plastová koule, pod kterou bylo několik podložek, ty jsem vyjmul a pak stačilo jen trochu hoodně zabrat a bylo to... a pak už jen namontovat novou hlavu s pěkným rukávem...
______________________________________________
Fiat Tipo 1.6 ie klima suite s ABS, r.v. 1994, šedá metla

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #11 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: řadící páka
no to tu hlavici ste nezkoušeli vyndat normálně? :oops: mě to šlo tedy vyndat , tu manžetu sem přehrnul přes tu hlavici , vzal si 2 menší šroubpováky a jen odehnul ty plastový jazejčky co tam sou zespoda v tý páce a pak jen zatah natoru a byla venku , neni to nijak složité to vyndat :lol:

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #12 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: řadící páka
jde to i bez šroubováčku, stačí za to trochu vzít směrem nahoru a jde to bez řezání a všeho kolem je to tam nasazený jen na bajonetu. Ten bajonet mám ještě někde doma, kdybych ho chtěl třeba někdy navařit z5 na zkrácený klacek...
Nové hlavice se přichytí třema červíkama zespoda pod manžetou a je vystaráno. Měl sem k hlavici i nějaký vymezovací podložky, takže jsem nainstaloval tu co nejlépe pasovala funguje to už přes tři roky...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #13 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: řadící páka
Taky jsme tam hodil jinou, aby seděla k interiéru....akorát mi tam nešly dát ty vymezovací podložky na tu trubku, je hodně silná, protože bych tam jinak nenacpal hlavici .... do sedí do ruky nádherně, nebo mě teda vyhovuje ;) ...občas mi ale docela vadí že je ta trubka uřízlá, protože jde težk řadit :(

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #14 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: řadící páka
Při řezání je potřeba brát v potaz, že řazení není kdovíjak lehké a přesné, když uřezat, tak z rozumem, kdo to vezme "od podlahy" tak bude za chvilku nadávat já sem ubral tak 5cm, ještě dost zbylo a řadí se poměrně dobře i přesto, že je řazení katastrofální...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #15 od TooM-As
Odpověděl TooM-As pro téma Re: řadící páka

Původní řadička - ta z tvrdé gumy - taky vám (hlavně v zimě, nebo když je venku vlhko) - lepí, až dokonce se drolí? Mám od ní vždycky ruku plnou černých šupin :roll:


já jí vzal mokrým hadrem , je na tom "NánosNevímČeho" a to se drolí. když jsem jí olmyl je "krásně" černě lesklá. jinak ta guma má uprostřed tvrdý plast takovou kuličku , já jí mam rozřezanou jelikož jsem potřeboval ten spodní gumovej rukáv.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.620 sekund
Powered by Kunena fórum