tmelení nárazníku

Více
17 roků 4 měsíců zpět #1 od jara
tmelení nárazníku vytvořil uživatel jara
zajímalo by mne jestli už někdo z vás zkoušel přetmelit prolisy na náraznících (vyhlazení). A jestli jo tak jakým tmelem?Zkoušel jsem to kdysi na tipu ,ale po čase se mi tam začaly oběvovat praskliny.

TEMPRA 1,8dohc SW 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #2 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: tmelení nárazníku
...to je jasný. V těch spojích to pracuje a nikdy to nebude na stopro. Ale napadá mě přejet to montážní pěnou, seříznout na požadovaný tvar, pak přelepit papírovou páskou a přelaminovat! Pak teprve překytovat, vybrousit a nastříkat a je hotovo... Nebo pak z druhýho nárazníku vystřihnout plastový pásky a ty nechat dovařit do mezer natvrdo, pak vybrousit, přetmelit a nastříkat a mělo by to vydržet... (stejnorodý materiál)

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #3 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: tmelení nárazníku
čím si to tmelil? Fíbrový tmel to vydrží, viděl jsem přitmelené nárazníky na původní plast a tam se to hejbe určitě víc a drží...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #4 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: tmelení nárazníku
ja osobne som to s fibrovym tmelom skusal ale po case to prasklo. existuje original tmel na narazniky cize plastovy, je cierny a vydrzi aj v uplne tenkej vrstve. zatial pocas dvoch rokov vsetko drzi, skusim ti najst jeho original nazov, drahe to nieje

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #5 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: tmelení nárazníku
tak ten tmel je od firmy u-pol a vola sa plast-x. vazne mozem odporucit

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #6 od jara
Odpověděl jara pro téma Re: tmelení nárazníku
Tak dík za rady ale,včera jsem se bavil s kolegou a ten mi to nechá zavařit u svého spolupracovníka který po večerech lepí nárazníky tak uvidím jak to bude držet.pak dám vědet jaká je zkušenost a hlavně cena

TEMPRA 1,8dohc SW 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.347 sekund
Powered by Kunena fórum