Hadice k ekonoměru-potřebuji radu!

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od Kracmi
Tak jsem neska demontoval pristrojovku a jakmile jsem ji trosku povitahnul tak se odpojila ta hadicka k ekonomeru no a kdys sem tu pristrojku chtel dat zpet tak tam proste tu hadicku nemuzu nastrcit protoze je kratka. Proste kdyz tam strcim ruku tak ta pristrojka je moc ven a ta hadicka nestaci tak kdys koupim delsi hadicku bude pak ten ekonomer fungovat jak ma nebo ne?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od čenda
S největší pravděpodobností ano.
+/- 10 cm nehraje roli, leda by to na Tipu bylo jinak než na Unu (což pochybuju). Důležitější je zajistit, aby to nepřisávalo falešný vzduch.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od Kracmi
Jj dikes. To se tohle nikomu nestalo? To máte všichni ty hadičky dlouhý? Jestli to predchozi majitel rozebiral tak nechapu jak se mu to mohlo podarit nasadit. :roll: :roll: :roll:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od Max-el
já tam mam rezervu minimálně 20 cm :oops:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od Michal Zajíček

Jj dikes. To se tohle nikomu nestalo? To máte všichni ty hadičky dlouhý? Jestli to predchozi majitel rozebiral tak nechapu jak se mu to mohlo podarit nasadit. :roll: :roll: :roll:


já mám taky krátkou hadičku, ale když máš šikovné ruce!!!!!
prodloužení hadičky nemá vliv - jenom zachovej průměr a ujisti se, že spoj nenasává falešný vzduch

tel. 732 107 942
1.6 IE 1993 přez 272 000 km TIPO (835C1000)

prodejce výfuků MARIX, BOSAL ,STARLINE, WALKER a příslušenství FISCHER Automotive
objímky,těsnění, katalizátory,vlnovce,rezonátory. - VŠE NA WWW.VYFUKOVESYSTEMY.BIZ

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od michal_tipar
já mám taky rezervu tak 20cm až mě to štve, protože zbytečně překáží. Prodlužoval bych to asi tak, že bych koupil šlauch k pumpičce na kolo, uřezal koncovky, ten průměr mi připadá stejný jako přechodky mezi plastovou hadicí a budíkem, tím získáš tak 15 cm...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #7 od tommy
jj,taky mam rezervu tak 20cm,prodlouzeni hacičky urcite nevadi...


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.357 sekund
Powered by Kunena fórum