Kožený sedačky

Více
17 roků 2 měsíců zpět #1 od Ank0R
Kožený sedačky vytvořil uživatel Ank0R
Ahoj borci pravě si kupuju tipo a nelýbjej se mi normální sedáky ,chtěl bych černý a kožený můžete poradit kde je sehnat nebo nějakou alternativu a cena? 8) mám tipo 1,9td grandturismo :lol: díky michal[/b]

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #2 od MichalW
Odpověděl MichalW pro téma Re: Kožený sedačky
Snad jedině z Lancie Delta Nuova. Někdo ji tu má, tak by se mohl podívat, jestli jsou sedadla uchycený stejně. Podle mne ano.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #3 od kanko00
Odpověděl kanko00 pro téma 1,9 GT.... sedacky
... nechci ti do teho "mluvit", ale.... sedacky ak mas orginal GT a dobre, by som nemenil za kozu - :lol: - nie zviera ale kozene sedacky. Osobne s tym mam skusenost...

Fiat TIPO 1.9 TD GT, 305.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #4 od csala
Odpověděl csala pro téma Re: 1,9 GT.... sedacky

... nechci ti do teho "mluvit", ale.... sedacky ak mas orginal GT a dobre, by som nemenil za kozu - :lol: - nie zviera ale kozene sedacky. Osobne s tym mam skusenost...

V com je problem? Kozeny potah na sedackach, alebo ich tvar?

Fiat Croma TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #5 od Ank0R
Odpověděl Ank0R pro téma sedačky
no mě nevadej ty stávající ale chtěl bych celý kožený něco jako z alfy julii 164 :lol: . kožený potahy jdou taky?,?? když narazíte na nějakýho kůžaře dej te mi na něj link nebo foto jak to vypada díky :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #6 od kanko00
Odpověděl kanko00 pro téma Re: 1,9 GT.... sedacky

... nechci ti do teho "mluvit", ale.... sedacky ak mas orginal GT a dobre, by som nemenil za kozu - :lol: - nie zviera ale kozene sedacky. Osobne s tym mam skusenost...

V com je problem? Kozeny potah na sedackach, alebo ich tvar?


Tvar je dobry aj na kozenych, ale ja som od prvej chvile velmi spokojny s mojimi sedackami v mojom 1,9 TD GT v "platne". Cez leto nepalia, cez zimu nechladia. To je super benefit :lol: :lol: :lol: Tipo je stare auto, takze koza bez vyhrievania a ventilacie asi eee :( :( :(
Mam aj 2,0 16Vna vyblaznenie s brachom, tam su Recara "v platne", ale na cestovanie to moc nie je a bracho ma presviedca aby sme ich dali prec...

Fiat TIPO 1.9 TD GT, 305.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #7 od JohnnyTD-GT
Odpověděl JohnnyTD-GT pro téma Re: 1,9 GT.... sedacky

ja som od prvej chvile velmi spokojny s mojimi sedackami v mojom 1,9 TD GT v "platne"

No tak me se popravde tyhle sedacky moc nelibej, spatny bocni vedeni a na dlohy cesty me z nich bolej zada (sou moc "kulaty" u bederni patere).

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.350 sekund
Powered by Kunena fórum