Rozebrání ruční brzdy

Více
17 roků 1 měsíc zpět #1 od Fira
Rozebrání ruční brzdy vytvořil uživatel Fira
Newite nekdo jak mam rozebrat rucni brzdu ze vnitr? Ona jako brzdi ale nezasekava se na tech zubech, newim jestli jsem ztrhnul ten zobacek ale nemuzu se dovnitr dostat.Dival jsem se na to, ale je to na dvou nytkach a vubec newim co mam rozdelat prvni.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 1 měsíc zpět #2 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma To iste
Tak ak budete mat radu tak aj pre mna. Mne to brzdi rovnako. Ked je leto tak docela drzi ked je zima tak spadne ako uz brzdi ale spadne ale to mam od kedy som to kupil. Akokeby ten cudlik bol nejaky divny. Takze ked su fajne teploty tak normalne drzi na zuboch a ked zatiahnem a je zima tak bud chvilku drzi na zuboch a podom spadne ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #3 od Fira
Odpověděl Fira pro téma Re: Rozebrání ruční brzdy
No ale ja jsem to asi strhnul :-) Na parkovisti :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #4 od Fira
Odpověděl Fira pro téma Re: Rozebrání ruční brzdy
To nedela samo od sebe jak jsem dal rucni brzdu tak jsem ji pritahl k sobe a trosku jsem ji vykrivil a ted newim jak to rozebrat kdyz tam jsou nyty :?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 1 měsíc zpět #5 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Tak ale umna je to inak

To nedela samo od sebe jak jsem dal rucni brzdu tak jsem ji pritahl k sobe a trosku jsem ji vykrivil a ted newim jak to rozebrat kdyz tam jsou nyty :?


Tak ale ja ked som to auto kupoval tak ma na to majitel predch. upozornil ze to v zime nedrzi a vlete ano a je to naozaj tak podla teploty ... Tak neviem co tam mozem mat zle ja ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #6 od Fira
Odpověděl Fira pro téma Re: Rozebrání ruční brzdy
Tak je mozne ze na to ma vliv teplota ale v mojem pripade je to mechanicka chyba.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.336 sekund
Powered by Kunena fórum