Rozebrani zaviraciho mechanismu s centralem

Více
16 roků 6 měsíců zpět #1 od sega
Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s rozdelavani toho zaviraciho mechanismu s centralem? Za vnitr to otevru klikou uplne v pohode a z venku musim vzdycky lehce pritlacit dvere na auto a pak otevrit. Cim by to mohlo byt?

Fiat tipo 1,6 DOHC 66kW r.v.90

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #2 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma otvírání dveří
spíš si zkontroluj nastavení toho bazmeku na sloupku, do kterého ten zámek zapadá. nebo jestli nemáš nějak povolený zamek na dveřích. nebo povolené panty. a uplně naposledy to může být opravdu dodrbaný samotný mechanismus toho zámku. dostaneš se k němu tak že odšroubuješ ty myslím 3 šroubky z čela, sundáš tapecírunk a mechanismus vytáhneš, bacha jde to blbě a blbě se odpojujou ty táhla od kliky a čudlu

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #3 od Max-el
otevři dveře - zacvakni rukou zámek - zmáčkni čuflík na klice

pokud se zámek neotevře, sundej tapec a koukni se, kolik místa je mezi čuflíkem na otevírání a dosedací plochou zámku. Podle mě tam bude mezera. Měl jsem to taky

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #4 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma zámek
to max-el- blbě se zeptám
myslíš tu plechovou páku od mechanismu co na ni při otvírání tlačí zámek?
jakým způsobem jsi to vyřešil u sebe?

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #5 od vavra
Ja jsem posunul ten bazmek so je chyceny na sloupku směrem ven mi stačilo cca 4mm. a už na dveře nemusim tlačit. ten mechanismus rozebirat je pakarna. skladat to same. kdyby se mi to posralo, tak už bych to nerozebiral,raději bych koupil novy

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #6 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: zámek

myslíš tu plechovou páku od mechanismu co na ni při otvírání tlačí zámek?
jakým způsobem jsi to vyřešil u sebe?


přesně tu páku myslím, u sebe jsem tam jednoduše nacpal první co bylo po ruce. Takovou hmotu, něco mezi molitanem a látkou. Nevim z čeho to je, ale v autě se to používá často. Kus toho leželo ve dveřích, tak jsem to tam na zkoušku dal, ono to drželo, fungovalo, tak to tam zůstalo :lol:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.342 sekund
Powered by Kunena fórum