ake stierače na tipo?

Více
15 roků 4 měsíců zpět #16 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: ake stierače na tipo?

...Ja som nedavno videl v regali take "AeroTwiny" z Tesca, za 130sk kus :lol: :lol: :lol: :lol: Co si o nich myslite?


...su viac než dobre,Brat ich použiva na golfe a nevie si ich vynachvaliť,stieraju vyborne a lepšie sa prisposobia sklu...a za tu cenu nieje čo riešiť...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #17 od agrati
Odpověděl agrati pro téma Re: ake stierače na tipo?

...Ja som nedavno videl v regali take "AeroTwiny" z Tesca, za 130sk kus :lol: :lol: :lol: :lol: Co si o nich myslite?


ZE JSOU DRAHE... :lol:


JINAK PSAL JSEM O UPRAVE TECH NOVYCH STERACU PO R.1993, ABY SE NEMUSELI SHANET PRESNE TY STARE NA TIPO ALE STACI JAKEKOLI KONCOVKY Z JINEHO TIPU VOZIDLA ABYCH MOHL KUPOVAT CELE NAHRADNI RAMINKA...U NAS MAJI SLUSNA RAMINKA I ZA 60Kc/Ks...MAM JE 2 ROKY A OK! NEDAVNO JSEM VIDEL RAMINKA I V LIDLU...KAMOS JE HODIL NA OKTAVKU A JE S NIMA SPOKOJENY...[ZATIM].

1.7D - 1994

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #18 od jamk1
Odpověděl jamk1 pro téma Re: ake stierače na tipo?
K teme stierace mozem povedat len tolko, co tu uz esox25
napisal Vseliake "laciny" z Tesca a podobne stoja za velke h... Kupim Bosch, ktore stoja sada cca 25€ ale viem, ze mam stierace ktore nemazu nevrzgaju neposkrabu sklo a vydrzia rok, mozno aj viac. Inaksie ich dlzka je 475mm Oznacenie Bosch je 3 397 118 541 a teraz pozeram cenu - 21,20€ vratane dane.
Pasuju pre Tipa do r.v.1993 Od r.v. 1993 sa menia len gumicky Aj ja mam Tipo 1995 a pre tento model ak mate originalne stieracie ramienka, tak sa menia aj vpredu aj vzadu len gomicky.
Gumicka pre predny stierac od r.v. 1995 ma Bosch cislo 3 397 033 109 a stoji 11,35€ sada dvoch gumiciek

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #19 od Palinko46
Odpověděl Palinko46 pro téma Re: ake stierače na tipo?
Ja som na svoje kupoval tiež stierače minuleho týzdne zaplatil som viac a som spokojny.. znacka Valeo 12 euro....nie je to až take strašne kamoš kupil z Tesca a vydržali mu 2 mesiace....

FIAT TIPO 1.9TDs predosly majitel Majster.302 000 km motor super, uz je v novej kasni.Pomaly davany do kopy :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.320 sekund
Powered by Kunena fórum