lidi sou s prominutim kurv....

Více
16 roků 2 měsíců zpět #1 od TDGT
lidi sou s prominutim kurv.... vytvořil uživatel TDGT
no co se mi nestalo dnes v noci sem spal u moji pritelkyne a tipo stalo pres noc venku rano prijdu k autu a zjistuju,ze mi chybi oba bocni blinkry na blatnicich i se zarovkama ,mou reakci ani nechtejste vedet,nastesti ze zmizli jen ty bllinkry a ne nic jinyho ani zadny poskozeni,jeden nahradni doma mam tak sem se chtel zeptat jestli nekdo nemate este jeden?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #2 od Charles
O tom mi nemluv, mě stojí tipo taky pořád venku a nějaká ta kurva mi udělal dolík do kapoty buď nohou nebo pěstí :stupid: , ještě teď mě to sere, prostě lidská závist a hloupost nezná mězí :evil:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #3 od Jenda
No takovejch je nás víc,já měl obě krytky,bud sem tu jednu někde stratil,nebo mi jí někdo šlohnul.To samí na Fiatku 127mičce,mám ho na ulici před oknama a jedné noci mi někdo šlohnul označení na dveřích (štítek) 70HP.Mrzelo mě to,protože ted je tam jen prázdnej rámeček a ten štítek není zrovna levnej i když ve zkutečnosti nemám 70HP.

Celej ten blinkr na bok,ten špuntík stojí 80 kč novej.

katalog.mjauto.cz/index.phtml ?

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #4 od radioRH
tak proč si nepořídíte alarm mě stačí trochu tuknout do auta a už to zapípa a jak o něco víc tak už to řve a mam po starostech auto mi taky stoji pořad venku a večer jak padne pulnoc tak zhasnou lampi až do čtyr rano takže je tma jako blázen,ale koupil sem si pořádnou baterku a mam ji u postele a kdyby něco tak hned sem v okně

fiat tempra 1.9 Tds-prodáno ted marea weekend 1.6 16v lpg

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #5 od Jenda
Já si alarm hodlám koupit až do mého visněnýho TDčka :D
Tady to musím ještě nějak vydržet.

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #6 od Charles
Jo alarm je v plánu u mě taky, ale až budou časem zase nějaké finance, tento incident mě v tom utvrdil...momentálně jsem jaksi bez škváry, takže to bude muset počkat do jara :(

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #7 od TDGT
no me to sere ztoho duvodu ze jednou necham auto venku a hned se stane tohle doma mam vyhratou garaz a nechci si ani predstavit ze bych mel celej zivot parkovat nekdepred panelakem to by mi bylo auticka lito,jinak v tomhle pripade by ti byl alarm stejne na prd,krytky vemou a zdrhnou a nenadelas nic spis je to dobry kdyz se ti chcou vloupat dovnitr

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #8 od jefrisko
Mne by zajimalo kam se ty kritky strácí když sem bydlel v panelaku tak jsem to mnel na parkovište asi 500m znami mneli taky tipo modry 1.6 a vedle toho moje s napisem td a když šli zlodeji tak radši šlohli tu 1.6 i když už hnila a nebyla nic moc jenomže videli napis 1.9td a asi vedeli jak to bude klepat:-D a navic mam tam vychitavku spinač k čerpadlu a ten je dobře schovanej no a ty krytky ty už mne taky šlohli ted mame doma dve auto bydlime v rd tipo je venku a peugeot schovanej:-( a naproti mame hospodu a ete se nic nestalo by mohli skusit !!!

Fiat Tipo 1.9Td 1990-Digy. 93000Km +02:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #9 od pardal5
já jsem to taky už na foru psal,berou my boční krytku blinkru,ale vždy jenom s tý jedný strany at otočim auto tak nebo tak pořád jen ta samá strana :twisted:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #10 od jirkaR
ještě že mám jiný blinkry a ty jsou lepený ty nikdo nesundaá :roll:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #11 od michal
jsou to idioti :evil: :? mě vytrhli zámek u řidiče a druhý týden my zmizeli SPZ, nevím co kdo s toho má :stupid: vytrhal bych mu vlasy :vztek:

/T/I/P/O/ 1.9 DS r.v.1992 najeto přes 275000km
SCANIA R420 tandem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #12 od Předseda

ještě že mám jiný blinkry a ty jsou lepený ty nikdo nesundaá :roll:


Tak v tom případě ti je rozmlátěj, viz nadpis tohohle vlákna :(

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #13 od pardal5
nejhorší je,že když ho u toho chytneš tak si na něm nic nevezmeš a když mu rozb.hubu tak na tom mužeš být špatně ty

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #14 od radluk
u toho diesela je dobra vec, met jeste rucne preruseny privod k tomu selenoidu :) I kdyby chtel, tak s tim neodjede, pokud to nenapoji manualne z baterky :D :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 týdnů zpět #15 od kyjo
Loni jsem své típko stříknul.Bylo stím docela dost práce.Minulý týden vedle mne parkoval boreček z nahnilým favoritem.Zasadil mému típku dost nešetrnou ránu svými dveřmi(poměrně častá záležitost).Mněl smůlu, že jsem se zrovna blížil a všechno viděl.Průtrž mých emocí ho tvrdě zasáhla(ani nevím kde se to ve mně vzalo).Ale mám pocit, že bude delší dobu opouštět své auto opatrněji.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.499 sekund
Powered by Kunena fórum