Uchytenie predného nárazníku.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #1 od peto12
Chcem sa opýtať ako je prichytený ten plech čo drží predný nárazník či je prišraubovaný alebo privarený. Tuším sa ten plech volá výztuha predného blatníka. Nárazník som už mal dole asi pred 4 rokmy ale už si nepametám či bola ta výztuha prišroubovaná alebo privarená. Aj by som ho zhodil ale bojím sa že by som to už nedal naspäť lebo je to tam úplne zhnité.

Tempra 1,9 TD 66 kw SX r.v 1990 155000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #2 od pardal5
je to přišroubované

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #3 od peto12

je to přišroubované


To som rád :lol: že sa nebudem musieť zabávať s autogénom. No nič. Zajtra si pôjdem objednať tie nové výztuhy.

Tempra 1,9 TD 66 kw SX r.v 1990 155000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #4 od MAXO1973
Skús to uchytenie nafotiť pred a po oprave, nech sa podučím aj ja :D . Asi to tiež budem mať zhnité a budem meniť nárazník, tak by som chcel vidieť, čo mam chcieť za výsledok :D
A to aj manželka úspešne strhla nárazník pri cúvaní, takže tam očakávam paseku, ale som sa ešte k tomu nedostal...
Keď budem meniť tlmiče a silentbloky, chcel by som sa povenovať aj tejto oblasti krajiny "TIPO"

Fiat 600D bol môj prvý \\\\"Fiacik\\\\" ktoreho som rozobral do šrubky a poskladal - jazdil!
Tipo 1,6 DOHC 1989 - už je v novej stajni
Ford Focus combi 1,8TDdI

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #5 od peto12

Skús to uchytenie nafotiť pred a po oprave, nech sa podučím aj ja :D . Asi to tiež budem mať zhnité a budem meniť nárazník, tak by som chcel vidieť, čo mam chcieť za výsledok :D
A to aj manželka úspešne strhla nárazník pri cúvaní, takže tam očakávam paseku, ale som sa ešte k tomu nedostal...
Keď budem meniť tlmiče a silentbloky, chcel by som sa povenovať aj tejto oblasti krajiny "TIPO"


Na budúci týždeň idem meniť zadné blatníky tak to bude fuška :roll:. A potom časom sa dám aj na to predné uchytenie. A nafotím to.

Tempra 1,9 TD 66 kw SX r.v 1990 155000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #6 od Kracmi
Hele jestli mas autogen nebo neco takoveho tak u ty preni vyztuhy blatniku to schnily vyrizni a navar tam kus plechu. Já to tak udelal nechtelo se mi za to utracet kdyz to neni videt a funkci to splní taky:-) Můj názor.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #7 od jirkaR

je to přišroubované


je to tam nabodované musíš to vyříznout flexou a potom to tam nabodovat dělali jsme to na obou stranách

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #8 od MAXO1973
ja budem dávať predný nárazník ešte tento týždeň - asi, tak to skúsim navariť ten plech - čo som si všimol, tak je to zhnité na "papier" Ak sa k tomu dostanem, tak to nafotím....

Fiat 600D bol môj prvý \\\\"Fiacik\\\\" ktoreho som rozobral do šrubky a poskladal - jazdil!
Tipo 1,6 DOHC 1989 - už je v novej stajni
Ford Focus combi 1,8TDdI

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #9 od michal_tipar
utržený nárazník bude problém, protože tam nepovolí plechová výztuha ale načne se plastový držák na nárazníku a ten se opravit nedá (nebo ne tak snadno) já sem si ho pomršil v zimě i na zadním nárazníku :x

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #10 od MAXO1973

utržený nárazník bude problém, protože tam nepovolí plechová výztuha ale načne se plastový držák na nárazníku a ten se opravit nedá (nebo ne tak snadno) já sem si ho pomršil v zimě i na zadním nárazníku :x

ja mám nový nárazník, pretože starý je rozbitý na "puzzle" :D ale ti plechové úchytky na karosérii, tie sú hrdzavé až strach...

Fiat 600D bol môj prvý \\\\"Fiacik\\\\" ktoreho som rozobral do šrubky a poskladal - jazdil!
Tipo 1,6 DOHC 1989 - už je v novej stajni
Ford Focus combi 1,8TDdI

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 týdnů zpět #11 od pardal5
se omlouvám,jsem si všiml až teď,že je to tempra :oops:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.445 sekund
Powered by Kunena fórum