Mozu byt na aute dve farby? Alebo viacej?

Více
16 roků 4 měsíců zpět #1 od jojomacko
Cavko, vsetkych Vas zdravim. Zaujimalo by ma ci moze byt na karoserii viacej farieb, okrem tej ktora je uvedena v TP. Jedna sa mi o moj priklad, ale myslim, ze by to zaujimalo aj ostatnych. Ja mam napriklad striebornu metalizu, Tempra a zadne blatniky mam obidva zo zelenej metalizi. Nakolko je striekanie dost draha zalezitost, tak by ma zaujimalo ci mi za to nieco mozu policajti. Keby som este dal masku v tej zelenej tak by to celkom dobre ukazalo :wink: Vdaka za kazdu odpoved.

Fiat Tempra 1,9D SX,r.v.91, 48 kW,strieborna

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #2 od mt-tuning
farba napisana v TP musi byt na aute prevazujuca...

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #3 od Předseda
Skutečně nevím jak na Slovensku, ale kluci tady mají dvoubarevná auta běžně půl napůl (staré Spartaky, třeba). Zeptám se jak to mají v TP.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #4 od mt-tuning

Skutečně nevím jak na Slovensku, ale kluci tady mají dvoubarevná auta běžně půl napůl (staré Spartaky, třeba). Zeptám se jak to mají v TP.

zalezi ako auto bolo vyrobene.. ak vyrobca striekal auto dvojfarebne, nieje to problem..

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #5 od jojomacko
Prilozil som si aj foto. No myslim, ze original dvojfarebny nie je. Ale tiez sa mi nieco mari, druha farba nesmie presahovat nejake percenta co je v TP hm....

Fiat Tempra 1,9D SX,r.v.91, 48 kW,strieborna

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #6 od mt-tuning
myslim ze na slovensku je dve tretiny vozidla musia byt farby zapisanej v TP

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #7 od Wolf1888
Na Slovensku to je tak, ze nesmie presahovat samizda len 5%.

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #8 od Jenda
Jak je to na slovensku netuším,ale u nás můžeš mít třeba tři barvy.Pokud je to zrovna na velkých částích vozu,např. červené všechny dveře,přední haupna modrá,zbytek růžovej,tak ti v TP za 50 kč napíšou červená-modrá-růžová. A je to v pohodě,ale mě by se takové zbarvení nelíbylo :lol: Jinak na úřadě se tě zeptaj,jaká barva převažuje a tu ti zapíšou do TP.Mě by zase zajímalo,jak se koukají na barvu (měňavku) u nás například jezdí audina a když se koukáš ze předu,tak je celá fialová a když se koukáš z boku tak je celá zelená.Zajimaví.A ve tmě o tom ani nemluvim,to hraje všema tmavejma barvama.Ale je to docela pěkné.

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #9 od Kounect
Někde na netu se povaloval vyfocenej techničák od vícero borců - normálně jim to tam napsali, ono taky co zbývá, nikde to zakázané není.

Kolonka barva -
Jeden měl : dřevo
Druhý měl : postavičky doba ledová

oba airbrush.

Fiat Tipo 1.7D
Lomítko /--/ :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #10 od Wolf1888
Ale myslel som to tak ze ked je v technicaku napr. cervena tak vsetko musi byt cervene s vynimkou tych 5%. Ale tiez sa daju zapisat dve farby, aj kamarat na 405 to ma tak, ze ma cervenu a ciernu.....a pritom ma len prednu karpotu "karbonovu" :lol: :wink:

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #11 od Předseda
Tak jako jasně - když máš v TP napsáno že auto je červené a přitom máš červené jen zadní dveře a zbytek je modrý, působí to podezřele a budeš mít problém jak na STK, tak s policajty. Ale myslím si že skutečně není takový problém nechat si změnit barvu v TP. I když....

...

Přihlašoval jsem klasickou sanitku 1203. Vystavovali mi čistopis TP (protože tam byly nějaký převody, změny apod.) a do žádosti jsem napsal barvu "Slonová kost", což si snad každý umí představit, myslím že je to naprosto normální pojmenování barvy, stejně jako třeba okrová, azurová apod. Bába na úřadě s tím ovšem měla OBROVSKÝ problém, tvrdila že taková barva neexistuje a nakonec mi do TP napsala HNĚDÁ - PASTEL. No je toto normální? Jen bych dodal, že je to strašná kráva, měl jsem s ní už několik výstupů, ale bohužel jinam jít nemůžu :evil: A to jsem jí ještě 5 minut vysvětloval že ne, že to skutečně není pohřebák ale sanitka.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #12 od michal_tipar
pokud chceš napsat druhou barvu do TP tak to udělají na Úřadě. Nedávno jsem dostal mailem parádní auto v barvě - dřevo (prostě jako kdyby bylo udělané z prken) a měl tam i kopii TP kde je uvedená barva zeleno-hnědá (motiv dřevo) přesně jak je to uvedené, takže tenhle problém bych neřešil...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #13 od michal_tipar
Mj. teď sem si vzpomněl na jedno Punto co tu před nedávnem jezdilo po městě a měl každý plech jinou barvou Přední blatníky zelená, dveře žluté, kapota modrá a podobně a podle mě to bylo přímo z fabriky nějaká ta edice Colours of Beneton nebo tak, tam by mě zajímalo co má napsané v TP :lol: A vypadalo to velice zajímavě...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #14 od Předseda

Mj. teď sem si vzpomněl na jedno Punto co tu před nedávnem jezdilo po městě a měl každý plech jinou barvou Přední blatníky zelená, dveře žluté, kapota modrá a podobně a podle mě to bylo přímo z fabriky nějaká ta edice Colours of Beneton nebo tak, tam by mě zajímalo co má napsané v TP :lol: A vypadalo to velice zajímavě...


Takovej u nás jezdí brouk - každej plech jiná zářivá barva. Moc pěkný.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #15 od Wolf1888
To su asi niaky cirkusaci :lol:

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.502 sekund
Powered by Kunena fórum