sháním lemy blatníků

Více
15 roků 10 měsíců zpět #1 od Charles
sháním lemy blatníků vytvořil uživatel Charles
ahoj všem, tak jsem brouzdal po netu a našel jsem jedny jediné plastové lemy na tipo, ale za šílenou sumu (necelých 3300,-Kč) a to se mi dávat nehce za plast :( prosím poraďte kde na netu je mají ... nebo z jakého jiného vozu tam seděj celkem slušně s menšími úpravami...případně pokud je někdo máte na prodej za solidní cenu, tak nabídněte :)
díky moc ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #2 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: sháním lemy blatníků
Dopředu bych lemy měl, černý plast, ještě zabalený, ještě to dojdu radši porovnat. Zadek bude horší.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #3 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: sháním lemy blatníků

Dopředu bych lemy měl, černý plast, ještě zabalený, ještě to dojdu radši porovnat. Zadek bude horší.


jo díky, pak dej vědět co a jak vypadá a jaká by byla cenovka ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #4 od TommyAngelo
no já si mužu pískat já je tam mám 8) a vypadá to stím goddd 8O :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #5 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: sháním lemy blatníků
já bych si moc nepískal, drží se pod tím voda a bordel a pak jak to sundáš tak budeš překvapen jak to pod tím vypadá 8O vím jak to býva na favoritech to s tím pak sundáš kus blatníku :D

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #6 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: sháním lemy blatníků
Znám lidi, co to tam dali jako kamufláž. Já si ale myslím že když se to nalepí tak aby se tam voda nedostávala, tak je to dobrý.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #7 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: sháním lemy blatníků
taky je sháním asi rok a nic,ale to jsme spolu už řešili

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #8 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: sháním lemy blatníků
To Stiglitz: tak jak to vypadá s těmi lemy ? díval jsi se na to, aspoň ten předek kdyby byl, lepší než drátem do oka :lol:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #9 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: sháním lemy blatníků
Vypadá to tak, že jsem se vrátil dneska kolem třetí, a musím je teprv vydolovat, byl jsem za kamarádem na JIPu, kterej měl prasklou aortu a teď se probral z měsíc trvajícího umělýho spánku, takže to jsou radosti. Navíc řešíme jeden super delikátní závažnej rodinnej problém. Ale zítra, přísahám to oměřím. Horší je jak to zabalit.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #10 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: sháním lemy blatníků
Já ty lemy mám, jejich lepení je dost opruz - jsou z polypropylenu a zevnitř hladké, silikonem nedrží a budu je tam muset upevnit samořeznými šroubky... podruhé bych se na ně vykašlal.

Stiglitz - prasklou aortu? Po autonehodě ji měl tchán a vypadalo to tragicky, jestli je ale kamarád na JIP, má už nejhorší za sebou. Tchánovi se to zahojilo bez následků, takže bych myslel, že i zde to dopadlo dobře.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #11 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: sháním lemy blatníků
Lepit polyuretanovým lepidlem! Pak drží. No kámoš už je na tom relativně dobře, už mluví, ale má problém s pohyblivostí levý ruky. Lemy je potřeba upravit. Chci 250,- + pošta. Upravit dýlku, rádius je perfektní.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #12 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: sháním lemy blatníků

Lepit polyuretanovým lepidlem! Pak drží. Lemy je potřeba upravit. Chci 250,- + pošta. Upravit dýlku, rádius je perfektní.


Jo PU-lepidlo mám a úpravy by mi nevadily, stejně budu dávat prahy a tak to bude chtít slícovat, aby to sedělo :)
prosímtě, nemáš fotku jak vypadaj ? byl bych ti za ni vděčnej ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #13 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: sháním lemy blatníků
Černý nový lemy, atest, my teď malujeme a já nevím kde je foťák, takže musíš počkat. Jsou na Fabii.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.452 sekund
Powered by Kunena fórum