Složení prahu

Více
15 roků 10 měsíců zpět #1 od michal_tipar
Složení prahu vytvořil uživatel michal_tipar
Co je pod prahem za plechy? Nekdě mi asi tekla voda do prahu a je v dost špatném stavu, musím ho vyměnit a zajímá mě jaká je pod tím další výztuha mezi vnitřním a vnějším prahem??? Nebo je to bez výztuhy?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #2 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Složení prahu
Zdar, ty jo, je to delší dobu, tak doufám, že nebudu kecat, radši tento příspěvěk bez s rezervou.

Jedno tipo jsme rozřezávali a pokud si dobře pamatuju, tak ty prachy byly prostě dutý, bez výstuhy a vyplněný jakousi montážní pěnou...

ale jak říkám, je to už dost dlouho a paměť mi tak dobře neslouží...

Jediný, co si pamatuju živě je to, je ty zadní boční okénka u kufru jsou prakticky nerozbitné. Třískali sme do toho kladivem a nic... Pak sme do toho začali řezat flexou, okno se v jednoum místě rozhžavilo až do červene a pak teprve prasklo... :lol:

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #3 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Složení prahu
no tak pěnu tam mít nebudeš ! jinak je to chycený jakoby na šroubech je k tomu taková sada ,a výstuhy to myslím nemá alespon jsem je nikde neviděl

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #4 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma prahy
já když jsem měnil prahy, tak jsem kupoval nové a byl to jen výlisek z plechu bez jakýchkoliv výztuh. jeden stál 790kč. pokud chceš, můžeš tam nejaké výztuhy můžeš vevařit sám, ale riskuješ pokroucení celého prahu, myslím je to zbytečné. protože ten práh samotný je výztuha celého auta

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #5 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Složení prahu
mezi vnitřní a vnější práh je občas výztuha (například plech s kruhovými otvory) tak mě zajímá jestli tam něco takového je, nechci nikde nic přivařovat ani podobný atrakce vymýšlet, jen mě zajímá co tam je - od lidí co s tím mají nějaké zkušenosti.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #6 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma prahy
jak jsem psal výše, nepamatuju se že by tam nějaké výztuhy byly. a když jsem páral druhé tipo, nic jako výztuhy jsem tam nenašel

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #7 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Složení prahu
Otázka je jestli už tam nebyli nebo se tam vůbec nedávali. Rez je svinstvo :lol:
Čeká mě výměna, bude to radost až na kost...

Kdysi sem se tady na foru ptal na zadní čelo, dostal sem odpověď, že to je součástí kastle, dnes jsem volal do fiatu, kde jsem se dozvěděl, že se to jako díl přestalo dělat v roce 2000, takže součást kastle to není, ale výsledek je naprosto shodný, nedá se to koupit, jen vyvařit...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #8 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma prahy
je fakt že to auto bylo shnité na prach, ale nebyly tam ani pozůstatky výztuh :lol:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #9 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: Složení prahu
V pahu opravdu výstuhy jsou ale ne po celém. Je uprostřed a na krajích. Jsou to vlastně části podběhu a zasahují až dospodu prahu. Zrovna minulý týden jsem páral zadní část a vyvařoval. Ale plech cca 1.5 mm a svářečka to spraví :)

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #10 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma prahy
hm tak já jsem je tam nenašel, sorry za mylné informace :oops:

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #11 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: prahy

hm tak já jsem je tam nenašel, sorry za mylné informace :oops:


Taky jsem je tam nenašel, jen zbytak v horní části prahu. Musel jsem to tam dovařovat.

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.415 sekund
Powered by Kunena fórum