dětské autosedačky

Více
15 roků 7 měsíců zpět #1 od pegas77
dětské autosedačky vytvořil uživatel pegas77
Ahoj, včera jsem zkoušel usazení autosedačky 0-13 a pás na zadním sedadle je krátký, řešil to někdo?
u sedačka otočené proti směru jízdy je potřeba pás omotat kolem sedačky a zastrčit dourčeného držáku ale je to děsnej porod s dítětem si to pak představit nedokážu

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #2 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: dětské autosedačky
Ahoj. Je to tak, na zadním sedadle je pás krátký. Ono to teda jde, ale musíš na to opravdu silou a nakonec se ti povede to zapnout, nicméně neni tam vůbec žádná vůle a trpí tím sedačka, sedadlo i pás. Naproti tomu na předním sedadle to zapnout jde v pohodě, tam si sedadlo můžeš šoupnout. Já to vajíčko teda vozím na zadním teď, a chystám se to řešit tím, že konec toho zadního pásu, ten se zámkem, udělám prostě nový, delší třeba o 2-3cm.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #3 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: dětské autosedačky
no do zádu nešlo měl jsem ho ve předu

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #4 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: dětské autosedačky
Ono záleží samozřejmě i na tý sedačce, žádná se tam asi nevejde dobře, ale některou tam napereš. My máme sedačku od kočárku X-Lander a tu tam jakž takž dostanu.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #5 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: dětské autosedačky

Ahoj, včera jsem zkoušel usazení autosedačky 0-13 a pás na zadním sedadle je krátký, řešil to někdo?
u sedačka otočené proti směru jízdy je potřeba pás omotat kolem sedačky a zastrčit dourčeného držáku ale je to děsnej porod s dítětem si to pak představit nedokážu

my sme to řešili tak,že spodní část pásu přez autosedačku(dítě upevněno v ní) a vrchí část pásu jako za sedačku(jako za opěradlo autosedačky).

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #6 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: dětské autosedačky
No dyť jo, takhle je to i podle návodu. Ale pásy jsou prostě krátké.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #7 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: dětské autosedačky

No dyť jo, takhle je to i podle návodu. Ale pásy jsou prostě krátké.

8O to je divný,upínali jsme takto i pětiletýho kluka v sedačce(myslím i s opěradlem sedačky) a ještě zbejvalo

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #8 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: dětské autosedačky
Možná jsme se úplně nepochopili - my se bavíme o tom vajíčku, první sedačce pro mimino, která se montuje proti směru jízdy. Zítra malýho ráno vezu, tak vám to nafotím.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #9 od pegas77
Odpověděl pegas77 pro téma Re: dětské autosedačky
Ano presne tak jde o to vajicko, ty fotky by byly fajn

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #10 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: dětské autosedačky
Tak jsem na tebe myslel a jednu fotku ráno udělal. Takže já to mám chycené, podle návodu, takhle:



Jak vidíš, spodní část pásu, která se dává přes klín, jde přes tu sedačku a přes nohy miminka, horní část, která se dává přes rameno, jde za zády té sedačky. Do zámku to zacvaknu, ale jak jsem psal - musím to tam rvát.

To madlo sedačky se pak ještě sklopí proti opěradlu a tvoří tak pevnou oporu.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
15 roků 7 měsíců zpět #11 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma vajíčko
Měli jsme sedačku Italskou MaxiCosi 0-10 a ta tam šla celkem v pohodě. Já jsem ale to madlo sklápěl ještě před zapnutím a přes to teprve dal pás, drželo to pak lépe. :idea:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #12 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: dětské autosedačky
jo,tak to je jiná,máme podobnou sedačku s tím uchem taky Maxi kosi city,ale už máme větší holku (dvacetři měsíců),ale už jí dáváme obráceně,t.j.kouká do předu :lol: je ještě v té sedačce,páč je ještě malinká :lol:
jinak pokud si vzpomínám,tak obráceně jsme ji vozili jen na přední sedačce,tam ten pás na délku stačil :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #13 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: dětské autosedačky
No tyhle vajíčka ani jinak než proti směru jízdy uchytit nejdou. Resp. neměly by.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #14 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: dětské autosedačky

No tyhle vajíčka ani jinak než proti směru jízdy uchytit nejdou. Resp. neměly by.

vím že novorozeně do urč,měsíců se tak upínat musí(u obou sme to tak dělaly) a pak sme (u holky)tu sedačku otočily)a upínáme ji obráceně....
jinak to ucho(držák sedačky) je nastavitelné do zadu,do předu a nahoru.

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #15 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: dětské autosedačky
takže sem se moc nedozvěděl, jak ste to řešily, jen že někdo má vajíčko co se vejde a někdo ne...
Včera jsem poprvé zkusil přidělat vajíčko a dozadu se nevejde ani náhodou, takže co s tím? Nechce se mi přetáčet pás z Octavie, to mi přijde jako nejsložitější možné řešení.
Napadlo mě oddělat uchycení co je dole u dveří a dát tam nějaké prodloužení - třeba kousek pásovice a k ní zase přidělat originální ucho pásu, tím se dá získat nějakých 5-10cm při zachování funkce pásu. Ještě se musím podívat jak to tam soudruzi mají přidělané...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.521 sekund
Powered by Kunena fórum