Automatické stavění předních světel

Více
14 roků 9 měsíců zpět #16 od Funman
No tak já to naklápění na Tipu mám, ale taky už nefunkční. A ani nevím, jestli tam vzadu ještě nějaký "pístek" vůbec je.

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #17 od skypan
no tak já na benzínáku (16 SX ie)sem to měl a jak to popisuje Dresik,ale už taky nefunkční(léty ty trubičky vykřehnou a popraskají).
na ropě turbíně to zase nebylo a ani náznak,že by to tam někdy mělo být,nastavování předních lamp tam bylo mechanické přez páčku,podle zatížení kufru....
zřejmě při koupi nového auta to dodávali podle požadavku a přání klienta,jako asi ostatní výbavu.....

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #18 od michal_tipar
stavěcí šrouby má každé světlo, i když má samoregulaci podle zátěže tak ho musíš nastavit do správné polohy (horizontální a vertikální rovina). Mě tohle pomršil technik na technické, takže už nemám ani tohle nastavování. Ještě tam mám jakousi páčku, ta hýbe parabolou a opírá se o ní práve šroub nastavení a píst samoregulace, a nechápu proč to je takhle udělaný... Ta páčka se totiž docela volně hejbe a s ní i parabola!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #19 od Dresik
No, mnozi si na sraze mohli vsimnout, ze dve hadicky od toho stelovani mi couhaji taky z pod narazniku :lol: Ikdyz to mozna bylo dobre schovane- to byly prave tyhle hadicky. Uz sem vzal do ruky stipacky.. 8)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #20 od Michael!!!
to na mé Tempře tto ani envím jestli to tam ještě snad už to nikdo vyhodil:D

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #21 od stiglitz

stavěcí šrouby má každé světlo, i když má samoregulaci podle zátěže tak ho musíš nastavit do správné polohy (horizontální a vertikální rovina). Mě tohle pomršil technik na technické, takže už nemám ani tohle nastavování. Ještě tam mám jakousi páčku, ta hýbe parabolou a opírá se o ní práve šroub nastavení a píst samoregulace, a nechápu proč to je takhle udělaný... Ta páčka se totiž docela volně hejbe a s ní i parabola!

No a mě to nějakej umělec přidělal vázacím drátem, tu páčku.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #22 od Zemca
Já to mám ručně tou páčkou, ale jelikož bylo auto blbě opravený po bouračce, tak je to celkem naprd...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #23 od jipaf

No tak já to naklápění na Tipu mám, ale taky už nefunkční. A ani nevím, jestli tam vzadu ještě nějaký "pístek" vůbec je.


sfoje auto by jsi jakožto jeho majitel měl znát do posledního šroubečku :D :D :D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #24 od Předseda
Tak jsem do toho čuměl jak husa do flašky, ale moje auto tím asik vybavené není. Na světlech mám nahoře bílé páčky, u kterých je nakreslené že se tím štelují paraboly - čili asi normální mechanické seřizování světel.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #25 od Libor
jj, přesně jak píše Předseda, tak to mám taky.

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #26 od Medved
Ze začátku jsem u Tipa čuměl, co to tam mám za šlaušky ke světlům a pak mi došlo, co to je. Ale jak tady většina píše, ony trubičky vespodu auta neodolaly věku a smíchem se potrhaly :lol:

Tipo 1.6ie klima suite, soft tuning, trošku větší audio

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #27 od jipaf

Tak jsem do toho čuměl jak husa do flašky, ale moje auto tím asik vybavené není. Na světlech mám nahoře bílé páčky, u kterých je nakreslené že se tím štelují paraboly - čili asi normální mechanické seřizování světel.


ty páčky tam mají i ti co mají automaticky nastavitelné, je to divné ale já měl automatic.nastav.dle zatížení a ty páčky tam i přesto byly... :roll: hold taliáni
jinak ze zadu v parabole, teda pokud to tam máš, by měl být navíc takový bazmek válečkovitého tvaru průměru 3-4cm a k němu taková plastová hadička.. pokud to tam opravdu nemáš tak do tý flašky můžeš čučet kolik chceš a stejně tam nic nevyčumíš :D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #28 od skypan

Tak jsem do toho čuměl jak husa do flašky, ale moje auto tím asik vybavené není. Na světlech mám nahoře bílé páčky, u kterých je nakreslené že se tím štelují paraboly - čili asi normální mechanické seřizování světel.


ty páčky tam mají i ti co mají automaticky nastavitelné, je to divné ale já měl automatic.nastav.dle zatížení a ty páčky tam i přesto byly... :roll: hold taliáni
jinak ze zadu v parabole, teda pokud to tam máš, by měl být navíc takový bazmek válečkovitého tvaru průměru 3-4cm a k němu taková plastová hadička.. pokud to tam opravdu nemáš tak do tý flašky můžeš čučet kolik chceš a stejně tam nic nevyčumíš :D

mílíš se :!: 1)nedávali se jednodtné lampy od setejného výrobce,ale asi cco sem vysledoval tak minimálně ode tří(nemluvím o replikách :!: )
neviděl sem lampu která měla oboje jak mechanické tak automatické nastavování......ale mohu se mílit.
vím jen zě nastavování,at bylo jakékoli,tak bylo na stejnémm miístě,pootočením se vysadil bud ten váleček,či mechaniská páčka z otvoru plast záhlaví lampy,bylo to i zaměnitelný,teda po určitejch úpravách :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #29 od oBzB
Já sem měl na autě taky mechanický i hydraulický štelování, pak sem kupoval nový světlo, a tam uchyt na hydraulický nebyl, ale šel tam přidat a to mechanický zas zůstalo. Světel sem už vystřídal několik značek a lišily se snad jen uchycením žárovky (tím drátem, nejlíp to mělo vyřešený levný světlo eurolites, naopak originál carero to moc šikovně nemělo)

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.510 sekund
Powered by Kunena fórum