Blinkry nejdou, výstražný ano

Více
14 roků 9 měsíců zpět #1 od MarianBarton
Prohledal sem staré diskuze a nic sem nenašel. Výstražné fungují normálně, ale blinkr ani jeden. Jde mi o to, jestli mám shánět relé, spínač varovek nebo lukase. Dks za rady.

TIPO 1.6 DOHC 90hp (149.C2.046) - r.v. 1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 9 měsíců zpět #2 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Blinkri nejdou výstražný ano
Pokud ti cvaká relé pod palubkou když dáš blinkr, tak to může být páčka přepínaní blinkrů. Už se to tady někde řešilo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #3 od MarianBarton
Jedno rele se mi speklo, skuli tomu, ze mi vypadli kabeli a potkali se, tak sem to vyměnil... Od té doby jdou jen varovky. Relé normálně cvaká. Prohledal sem všechna témata který měli v nadpisu BLINKR... dks

TIPO 1.6 DOHC 90hp (149.C2.046) - r.v. 1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #4 od Michael!!!
já měl ten samí problém výstražný šly a normálně blinkri ne,u mě to byla ale jen pojistka!!!

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #5 od MarianBarton
Pjistku sem měnil. Relé také. Mno, mluvil sem s elektikářem a ten mi sdělil, že u faitu je to ptopojený přes spínač varovek. Páčku sem dneska vydnal a vyčistil kontakty. Tím to nebylo, tudíž zbývá jen tlačítko. A myslím si, že jsem jednu něc četl, že t bylo tím...Jak říkal jumbo... Takže musím sehnat jiné :-(

TIPO 1.6 DOHC 90hp (149.C2.046) - r.v. 1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • vilímek petr
14 roků 9 měsíců zpět #6 od vilímek petr
Odpověděl vilímek petr pro téma Re: Blinkry nejdou, výstražný ano
No mě to dělá dodnes.Páčku na blinkry jsem měl venku a vyčištěná je zpět,spínač varovných blin.jsem dal druhý taky nic,relé mám taky druhé a pořád to tuká.Tak nevím,ale prošel jsem i kabeláž až k pojistkovce a vše vypadá v pořádku.Už jsem si na to zvykl a přestává mi to vadit.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 9 měsíců zpět #7 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Blinkri nejdou výstražný ano
Nechci tě strašit, ale já jsem taky vyčistil kontakty a prostříkal páčku a nic. Nakonec jsem ji musel vyměnit. Od té dobyv pohodě. Však uvidíš když vyměníš spïnač varovných světel.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #8 od MarianBarton
Tak, rozdělal sem spínač varovek a k mému zděšení byl pěkně speklý. Jsou tam takový packy a jedna byla připeklá. Takže musím sehnat nový spínač a ještě patici na přední blinkr...

TIPO 1.6 DOHC 90hp (149.C2.046) - r.v. 1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
11 roků 10 měsíců zpět #9 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Blinkry nejdou, výstražný ano
Tak po dlouhé době mi přestala blikat celá pravá strana a výstražné byli funkční. Závada byla v nasouvacím konektoru co se připojuje na páčku.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.374 sekund
Powered by Kunena fórum