Pohyblivost parabol předních světel a jaké bílé žárovky ?

  • jumbo
13 roků 3 měsíců zpět #16 od jumbo
Tak ty žárovky mi vydrželi 3 a půl měsíce.
Reklamoval jsem je v OSRAMU na obchodním oddělení v Praze a došla mi tato odpověď:

Reklamaci nelze uznat. Vlákna tlumeného režimu jednoznačně vykazují ukončenou emitaci, respektive vyčerpanou životnost ( průměr 200 hodin ) Umocněnou přepětím v elektroinstalaci vozu. :evil:

Jen se divím, jak v Praze poznali, že mám přepětí v elektroinstalaci. 8O

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #17 od jipaf
jó v Praze, tam jsou ti nejchytřejší z nejchytřejších...
taky to tady v té republice tak vypadá :?

ps: ani bych se nedivil, kdyby ti odepsali, že reklamaci neuznávají, ato z důvodu špatného používání, např že si jezdil za deště a v noci, a ony jsou přitom konstrukčně stavěny jenom pro jízdu ve dne a za sucha..

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 3 měsíců zpět #18 od jumbo
Kdyby v tomto příspěvku byla snad nějaká reklama, tak ať to admin upraví.

Psal jsem jednomu prodejci co prodává zmiňované žárovky na jejich životnost a délku záruky.
Tady je odpověď v plném znění.

Dobrý den,

Záruka na výrobní vady je samozřejmě 2 roky. Tato záruka se ale nevztahuje na životnost žárovek.

Vhledem k vyšší svítivosti žárovek je životnost kratší, než u standardních žárovek Osram. U staršího provedení Nightbreaker byla životnost výrazně kratší. Proto nyní přišli s variantou Nightbreaker Plus, u kterých je životnost prodloužena. Toto nové provedení máme v nabídce zatím jen pár týdnů a nemáte zatím žádnou odezvu od zákazníků.

U předchozího (starého) provedení Nightbreaker se stávalo, že žárovky vydrželi v některých případech jen 2-3 měsíce. Na druhou stranu jednomu zákazníkovi vydrželo starší provedení i rok.

Záleží samozřejmě na tom, jak často jezdíte. Do dálkových světel jsou tyto žárovky ideální. U klopených světel se musí počítat s kratší životností při výrazně vyšší svítivosti.

S pozdravem Luděk

Luděk Roubal - Escape6 tuning&zubehör
tel: +420 222 210 018
fax: +420 222 210 035
mobil: +420 602 299 676
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
skype: escape6

Escape6 s.r.o., K Šeberovu 508, 149 00, Praha 4
výhradní zastoupení firmy Rieger Tuning
dovozce a oficialni partner firem Meguiar's Inc., H&R, KW automotive, Schmidt Revolution, RH Alurad, Sandtler, ap Sportfahrwerke, Kerscher Tuning, Seidl Tuning, JOM Car Parts & Car Hifi
tel: +420 222 519 645
fax: +420 222 210 035
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.escape6.cz

Jsme oficiálním distributorem autokosmetiky Meguiar's pro ČR. Široký sortiment produktů je skladem na naší prodejně v Praze. Díky výsledkům, kterých s přípravky Meguiar's dosáhnete, Vám polezou oči z důlků!



To: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Subject: Dotaz na produkt - www.escape6.cz

Produkt: NBPH4
Dotaz: zde napište Váš dotaz...
Kolik hodin je životnost těchto žárovek a kolik měsíců platí záruka na tyto žárovky? Děkuji za odpověď.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #19 od jipaf
jj, moc dlouhý a moc chytrý, moc adresný, jenom aby jsi někomu veřejně nešlápnul na kuří oko a on tě pak nežaloval..

to buď rád, že šlo jenom o žárovky, představa že si koupíš např auto, pokud budeš jenom stát u baráku tak ti může vydržet i 15 roků, když budeš jezdit tak životnost zkrátíš a pokud to bude Lambo tak ti nedoporučuji ani otestovávat maximálku a omezovače, to ojezdíš dříve než zkončí garančky

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #20 od BlackJack
Žárovky skutečně nejde vyreklamovat i když budou mít delší udávanou životnost. :lol:

Osram ve svém katalogu uvádí střední životnost svých žárovek. U verze NightBraker je životnost udána v provedení H7 na 200hod. svitu, u verze H1 je životnost stejné žárovky 220hod a u H4 zase 200hod.

NightBraker Plus má na krabičce napsáno +50% životnosti oproti předchozím starým typům těchto žárovek, avšak pravdou je, že je to skutečně asi jen 50hod navíc. Údaj však není klamný, protože +50% životnosti může být při náhodném měření, popř jinému typu žárovky, např H3 apod.

V Galantovi mám H1 NightBrakery v dálkových, do potkávacích bych je nedával.

Jinak kdo by chtěl docela slušné žárovky, ať zakoupí Philips BlueVision, které jsou sice dražší, ale víc vydrží a podle ohlasů svítí stejně silně a bělej.

Jinak TOP žárovky na trhu jsou od výrobce PIAA - to by člověk nevěřil, jak to svítí! Viděl jsem naživo a jedná se o opravdu BÍLÉ světlo i za dne. Cena včetně poštovného z DE nebo UK(US) cca 2.300Kč 8)

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 3 měsíců zpět #21 od jumbo
Black Jack napsal:
Žárovky skutečně nejde vyreklamovat i když budou mít delší udávanou životnost.

Aspoň jsem to zkusil, buď to vyjde, nebo ne. :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 2 měsíců zpět #22 od jumbo
Tak jsem si ty žárovky osramy night- breakry koupil znovu. Asi mne budete mít za blbce ale byli v akci a stály obě 190 Kč. Tak jsem neodolal.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 měsíců zpět #23 od F@ster

jumbo napsal: Tak jsem si ty žárovky osramy night- breakry koupil znovu. Asi mne budete mít za blbce ale byli v akci a stály obě 190 Kč. Tak jsem neodolal.

Jsem na tom stejně... Narval jsem je do dálkových i potkávacích světel na Audině... Až odejdou... Dám tam další... No stress... B)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 měsíců zpět #24 od BlackJack
Ano, staré NightBreakery jsou za likvidační ceny a vyplatí se je koupit i kdyby měli brzo odejít. Do dálkových vhodná volba za ty peníze (v případě H7 a H1 dělených světlometů).

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.442 sekund
Powered by Kunena fórum