Ked zapnem svetla nefunguju mi okna

Více
14 roků 4 měsíců zpět #1 od Jenčo Milan
Ked zapnem svetla nefungujú mi okna keď vypnem funguje to normálne môže mi niekto poradiť čo to môže bit

Mam fiat tipo 1,7 d KEĎ ZAPNEM SVETLA NEJDE MI
OTVORIŤ OKNA NA DVERÁCH KTO Môže NAJ PORADÍ.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #2 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma okna
napadá mě slabá baterie, nebo brutální mišmaš v káblech. když chceš stáhnout okno, pohasínají světla?

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #3 od Charles
přesně tohle řeší Jenda už od koupi tipa a nikdy se nám nepodařilo přijít na to, co to dělá. Letos v Radimi se to také řešilo, rozebíralo se tipo a stejně se nepřišlo na problém... :roll:
Já mám problém ten, že jak rozsvítim, nefunguje mi osvětlení kastliku spolujezdce a taky se mi nepodařilo přijít an to proč. Sice by se to dalo vyřešit natažením nových kabelů, jde přece jen o blbou žárovku, ale myslím si, že to má i něco společného s problémem vaším okna/světla.. :?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #4 od stiglitz
Já jsem kdysi , no loni :lol: sundal husí krk u svých dveří a našel tam kabely s popraskanou izolací, a sundával jsem to proto, že mi samovolně okýnko sploujezdce dělalo si co chtělo. Takže izolepa a už jsem jel. Tam to pak zkratuje, no.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #5 od bobik43

Já mám problém ten, že jak rozsvítim, nefunguje mi osvětlení kastliku spolujezdce a taky se mi nepodařilo přijít an to proč. Sice by se to dalo vyřešit natažením nových kabelů, jde přece jen o blbou žárovku, ale myslím si, že to má i něco společného s problémem vaším okna/světla.. :?

Presne stejny problem jsem mel taky. Nebyla tam kostra, ale nepatral jsem nikdy proc presne tam neni

Prodej použitých dílů Fiat Tipo 1.9TDS. Malý bazárek na www.bazarekfiat.wz.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

14 roků 4 měsíců zpět #6 od Anonymní
Tak na zacatek. Nechces to Charlesi dat tam kam to patri. Myslim ze bazar neni to spravne misto.

Spinace na ovladani oken jsou zapojene tak ze pri stisku uzemnuji patricny pin jednotky oken. Kdyz otevreme ocicko a to alespon jedno a koukneme do schematu zjistime, ze zem je spolecna pro tlacitka a zarovku, ktera je pri nerozsvicenych svetlech z jedne strany zapojena pres asi nejakou jinou kontrolku na zem. Odpor vinuti kontrolek je dosti maly takze pro prizemneni patricneho spinace oken to staci. Pri rozsviceni svetel zacne svitit(teda spise nesvitit) i osvetleni tlacitek oken a zem se strati a logicky nefunguje. Toto plati vse za predpokladu ze fakt osvetleni tlacitek nefunguje(a to nevim v puvodnim dotazu to nebylo). Toto by bylo me vysvetleni tohoto problemu.
Jine vysvetleni mne nenapada. Jeste by taky pomohlo kdyby tazatel napsal delaji-li mu problem i dvere u spolujezdce.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #7 od Jenčo Milan

Jenčo Milan napsal: Problém som vyriešil do riadiacej jednotky na okna Cvakol kábel tak že som zapol svetla ktorý dava prút a Funguje to.


Mam fiat tipo 1,7 d KEĎ ZAPNEM SVETLA NEJDE MI
OTVORIŤ OKNA NA DVERÁCH KTO Môže NAJ PORADÍ.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #8 od Dresik
nepatri to taky do jine sekce? :idea:

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.385 sekund
Powered by Kunena fórum