poraďte - schéma zapojení palivového čerpadla

Více
14 roků 2 měsíců zpět #1 od Oggynek
Nema tady někdo schema zapojeni palivoveho čerpadla,nebo muže někdo poradit kde sou spoje relatka a pojistky.(tempra 2.0i benzin digi pal.)

Tempra 2.0ie digi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 2 měsíců zpět #2 od jumbo
relátka a pojistky jsou pod palubní deskou na straně řidiče. Pořádně skloň hlavu a podívej se do leva nahoru.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #3 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: prosim pomoc

Nema tady někdo schema zapojeni palivoveho čerpadla,nebo muže někdo poradit kde sou spoje relatka a pojistky.(tempra 2.0i benzin digi pal.)


nevím kde jsou spoje.. ale relátka a pojistky bych já hledal asi v motorové části, někde nahoře, uprostřed od strany čelního skla, tam někde vedle digiplexu.. možná že na tom bude plastový kryt..

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #4 od geeny666
rele je uprostřed pod čelním oknem v motorovém prostoru, myslím že je přiněm i pojistka, veden je zelenočerným káblem a konektor je vedle řj u nohou spolujezdce pak jde pod kobercem až do kufru, ukostřen je v levé části kufru, dole pod světlem šroubem M8

fiat Tipo 3DV červené 2,0 8VT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #5 od Jirka148
Odpověděl Jirka148 pro téma zdarec
mužete mi říct jaký je rozdíl mezi xenonem a bixenonem jedno z toho je dalkové i tlumené a druhe jen dálkové akorát nevím které, muže te mi říct? :?: :roll:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #6 od Funman
Odpověděl Funman pro téma Re: zdarec

mužete mi říct jaký je rozdíl mezi xenonem a bixenonem jedno z toho je dalkové i tlumené a druhe jen dálkové akorát nevím které, muže te mi říct? :?: :roll:

Xenon je jen tlumené a bixenon je obojí... :wink:

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #7 od Jirka148

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.351 sekund
Powered by Kunena fórum