Přední světla :-/

Více
18 roků 1 měsíc zpět #1 od F@ster
Přední světla :-/ vytvořil uživatel F@ster
Lidi asi tu budu za dementa :D ale fakt newim jak na to :D
Dneska sem jel stopli me policajti protoze mi nesvitilo levy svetlo ( ve smeru jizdy) dali mi 200 Kc a ja jel domu... Ted sem nad tim 2 hodiny bloumal ale FAKT newim jak to vymenit :D je to 1,9 TD ( malo mista) nemuzu se k nim zezadu vubec dostat ... PORADTE PLS

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #2 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Přední světla :-/
jde to ztuha ale jde to je tam taková napružená svorka tu vyhákneš ze zobáčků a vyndáš žárovku nejdřív musíš opojit konektor

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #3 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Přední světla :-/
Jenze ja se k tomu konektoru nemuzu dostat :-/ je tam takova trubka z motoru primo na nem namacla :/ rikam 2 hodiny sem skoumal kudy se tam dostat :-( ale nevyzkoumal ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #4 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Přední světla :-/
jaká trubka?? :roll:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #5 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Přední světla :-/
No to dybych vedel :D je tam roura :-) vypada na neco mezi Plastem a gumou vede zvrchu motoru kolem toho svetla nekam dolu je namackla na ty svetla ... Navic nad tema svetlama je ten vrchni plech takze zeshora se tam taky nedostanu :-/ jako mazecek :D fakt nevim jak se k tomu svetlu dostat ( je to levy ve smeru jizdy :-( ) mozna ze sem za dementa :D ale faaakt nevim :-/

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #6 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Přední světla :-/
no na 2 litrech to je taky boj...ale mělo by to jít bez problémů. nějaká slečna smenší rukou by žárovku dokázala vyměnit..j

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #7 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Přední světla :-/
HH njn ale ja s rukou jako medved :D ne ted vazne dit diky ty trubce nejde sundat ani ten gumovej dekl :D uvidim skusim to zase zejtra :D ale je to des :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #8 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: Přední světla :-/
Tak vitaj medzi problemami s TD. Neviem, do akej miery mas tu hadicu ohybnu, ale ja to robim tak, ze uvolnim hadicu z trubky na lavej strane od svetla (ked stojis oproti autu) a natvrdo ju vyvratim doprava, potom ju niecim zaistim a potom sa tam uz da dostat. Je tam nic moc pristup. Mnoho zdaru. :wink: :wink: :wink:

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #9 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Přední světla :-/
HH to me taky napadlo :D ale bal sem se tu trubku sundat pac sem nevedel co to je zac :D ohebna je celkem dost :D zejtra to zkusim a pisnu :D ale reknu ti v tom motoru je desne malo mista :-( puvodne sem chtel menit i druhy svetlo ale pristup je tam podobnej tak uvidim :D ja sem totiz dneska dostal 200 kc za to ze nesviti jedno svetlo ( cestou mi praskla zarovka este kdyz sem stal s mati pred spitalem tak svitila :D )

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #10 od martas
Odpověděl martas pro téma Re: Přední světla :-/
to je trubka k intercooleru myslim taky to delam tak ze ji sundam z trubky a hrube ohnu.joo to maji vymysleny dobre :joint:

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #11 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Přední světla :-/
SUPER !
DIKY MOOOC :-)
Uz sem to opravil :-) zjistil sem ze mi vypad konektor na zarovku :D dekuju moc za rady :-) sundal sem rouru ohnul a az na malinko porezane ruce to slo v pohodicce :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #12 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: Přední světla :-/
Práve som vymenil obidve predné svetlá. takže o porezaných rukách viem svoje. :D :D :D

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 4 týdnů zpět #13 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Přední světla :-/
Takovy maly postreh. Jsem byl na sluzebce v Zeneve na autosalonu. Dostali jsme sluzebniho Focusa. Po nekolika km, kdyz na mne nekolik ridicu blikalo, tak jsem zjistil, ze mi nesviti svetlo. Ted jak to vymenit, ze? Si predstavte, ze jsem musel svetlo cele sundat, predtim odmontovat predni mrizku, abych to svetlo mohl vytahnout a potom po odpojeni konektoru jsem to dostal ven a vymenil.
Jen mne tak napadlo, zda to u toho TD neni podobne, ze je nutno to svetlo odmontovat (prece je na 2 sroubech) a cele vytahnout ven. Co myslite?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 4 týdnů zpět #14 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Přední světla :-/
njn sice je na 2 sroubech ale k neim se stejne pres tu hadici nedostanes :D ten zpusob s tim ohnutim je super de to snim v pohode ale bacha na ruce :D je tam hafec ostrejch hran :D

PS: stalo se nekomu ze mu jen vypadl konektor z predniho svetla ?? :D
me jo :D to byla ta moje zavada :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 4 týdnů zpět #15 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Přední světla :-/
Tak to mas blbe, dostat za to dve kila pokuty. Si to mel pred nima vymenit na miste, to by ti meli tu pokutu odpustit.

Ja si nejsem jisty, musel bych se podivat do garaze, ale predpokladal jsem, ze ty srouby jsou pristupne zepredu, po odstraneni predniho krytu (masky) a blinkru.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.526 sekund
Powered by Kunena fórum