Nesvieti digital palubovka

Více
14 roků 1 měsíc zpět #1 od jany685
Nesvieti digital palubovka vytvořil uživatel jany685
Zdravim mam tempru 2.0 , a dnes sa mi stalo ze pri otoceni klucom mi pristrojovka blikne a potom tma , ak zasvietim svetla zacne blikat. vsetky ostatne funkcie su v poriadku , motor nastartujem , len ta palubovka mi robi vrasky, stalo sa to hned po tom ako som mal baterku vonku lebo som menil brzdovy valec.neviete niekto kde bude zavada?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 1 měsíc zpět #2 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Nesvieti digital palubovka
Teď asi píšu blbost ale zkus si nastavit znovu podsvícení palubky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #3 od MichalW
Odpověděl MichalW pro téma Re: Nesvieti digital palubovka
Jestli blikala, tak by mohlo být špatné ukostření přístrojovky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #4 od jany685
Odpověděl jany685 pro téma Nesvieti digital palubovka
Ano blikala ale len ak su zhasnute svetla, ak ich zapnem tak prestane bikat ,no uplne zhasne,to iste sa stane ak otvorim dvere, mam este jednu rezervnu pristrojovku v ktorej mam miesto ziaroviek diody a ta len svieti ale nieje na nej nic , jedine co funguje je signalizacia otvorenych dveri,,,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #5 od MichalW
Odpověděl MichalW pro téma Re: Nesvieti digital palubovka
Zkus tu kostru, to je nejjednodušší pokus. Kde přesně je ukostřená přístrojovka ti neřeknu, už si to nevzpomínám. Ale je to tu na fóru několikrát, tak hledej :D

A nezapomeň napsat, jak jsi dopadl!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #6 od jany685
Odpověděl jany685 pro téma Nesvieti digital palubovka
sice je nedela ale mi nedalo pokoj , tak som presiel vsetky ukostrenia ,vymenil som poistkovu skrinku nastriekal som kontoxom vsetky konektory a na pocudovanie nastala zmena,, teraz je to presne na opak , ak su svetla zhasnute blika ak ich zasvietim tak ide, ale ak s nou pohybojem sem tam vypadava , zrejme bude nejaky konektor volny alebo niekde bude studeny spoj, zajtra dam vediet co a ako. zatim diky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 1 měsíc zpět #7 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Nesvieti digital palubovka
Spíš to budou nedocvaknuté konektory.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #8 od Alinko
Odpověděl Alinko pro téma Re: Nesvieti digital palubovka
Mal som podobny problem ako ty s blikajucou paluboukou, mne to robilo ked som pripojil otackomer, ked je odpojeny mi to nerobi (neviem si to vysvetlit)

Chcel by som sa opytat mam teraz problem, prestalo mi auto zavit a tak som si zapojil zavenie na priamo a teda zavim manualne tlacitkom v aute.
Ale mne pristrojovka zacala blnut tak ze spodna cast funguje normalne ale horna kde je nafta a teplota vody atd. je stale tmava. Tiez som skusil vymenit za druhu ale robi to iste. Neviete kde moze byt chyby?

A este jedna vec ked zapnem svetla sa mi vypnu a ked na packe ich vypnem tak sa rozsvietia, neviete v com moze byt chyba?

FIAT TEMPRA 1.9Tds 66Kw 1993

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #9 od alain
Odpověděl alain pro téma Re: Nesvieti digital palubovka
Ono to většinou je špatná kostra a ta je pod beterii velmi špatný přístup.Nemyslím ten tlustý kábel co vede dolu pod baterii,ale vedle jsou kostřicí konektory.

Lancia Kappa 2.4 TDS v Kůží

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #10 od jany685
Odpověděl jany685 pro téma Nesvieti digital palubovka
takze bude tam niekde chybat kostra , lebo ona sa jednoducho ukostruje cez cidla oleja a teploty, co ma za nasledok zkreslene udaje, to ked som smatral po konektoroch a sem tam sa rozsvietila bol vylomeny kolik konektora cidla oleja na check paneli, mam uz asi tusenie kde presne doslo k preruseniu kostrenia, no az si to overim oznamim neskor.


inak , ak by bolo vadne kostrenie celeho auta a hlavne pod baterkou myslim ze by mal problem motor nastartovat a tiez riadiaca jednotka by s toho blbla,, je to len moj dohad,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #11 od jany685
Odpověděl jany685 pro téma Nesvieti digital palubovka
NOo takze uz to mam hotove , jednoducho som ju ukostril znova o tu priecku co je pod nou, a to tak ze som na ciernofialovy vodic napajkoval kontaktove oko a m6tkou som to priskrutkoval,,,, ale este jedna vec mi uz dlho nefunguje a tou je economer , kde presne sa nachadza cidlo toho zariadenia?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.406 sekund
Powered by Kunena fórum