tipo 2,0 16v dobíjení

Více
13 roků 3 týdnů zpět #1 od leito82
tipo 2,0 16v dobíjení vytvořil uživatel leito82
Zdravím Fiaťáci chtěl bych se na něco zeptat mám takovej problém se startováním eventuelně s dobíjením baterka mi vydrží 5dnů kontrolka dobíjení během jízdy nesvítí klíňák jsem kontroloval je napnutej ale prostě po 5 dnech ježdění se mi baterka vymlátí a nevím si s tím rady jestli to je alternátor nebo ne nebo něco jiného předem moc děkuji za rady

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 týdnů zpět #2 od Skyline
Odpověděl Skyline pro téma Re: tipo 2,0 16v dobíjení
a kontrolka dobíjení svítí vůbec když je klíček v poloze 1 ?

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 týdnů zpět #3 od leito82
Odpověděl leito82 pro téma Re: tipo 2,0 16v dobíjení
Ano před startováním normálně svítí nastartuju zhasne a během jízdy ani neproblikne nic

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 týdnů zpět #4 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: tipo 2,0 16v dobíjení
autorádio ti to nevybíjí?

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 týdnů zpět #5 od leito82
Odpověděl leito82 pro téma Re: tipo 2,0 16v dobíjení
Také jsem nad tím uvažoval ale to mám přes vypínač není napojené napřímo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 týdnů zpět #6 od Ricsi257
Odpověděl Ricsi257 pro téma Re: tipo 2,0 16v dobíjení
Skus odmerat dobijeni akumulatora s multimetrom priamo na baterke. Ale ja by som uvazoval nad tym ze v alternatore mas vipalenu jednu alebo dve diody a nevlada dobijat :)vtedy kontrolka nesvieti :) radio pocas jazdy nemoze vibijat baterku.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 týdnů zpět #7 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: tipo 2,0 16v dobíjení

leito82 napsal: Zdravím Fiaťáci chtěl bych se na něco zeptat mám takovej problém se startováním eventuelně s dobíjením baterka mi vydrží 5dnů kontrolka dobíjení během jízdy nesvítí klíňák jsem kontroloval je napnutej ale prostě po 5 dnech ježdění se mi baterka vymlátí a nevím si s tím rady jestli to je alternátor nebo ne nebo něco jiného předem moc děkuji za rady

odešla ti jedna silová dioda,rozebrat a lt., odpojit diody na můstku a proměřit přes odpor,musí jednou stranou projít a obráceně né.

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 týdnů zpět #8 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: tipo 2,0 16v dobíjení
Já to znám, mám to taky, ale nemohu se toho zbavit, nevim čim to je, altík jsem dal jinej už podruhé, kterej byl proměřen a na 100% funguje. Odběr z baterie je pár miliampér, baterie byla koupená nová loni v červenci, ale pořád nevim. Když jezdím denně, tak to tak nějak jde, i když musim nastartovat napoprvé, jinak jedu autobusem, ale jak auto den dva stojí, vim že musim nabíjet.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.372 sekund
Powered by Kunena fórum