Blikání světel

Více
12 roků 7 měsíců zpět #1 od Frank0
Blikání světel vytvořil uživatel Frank0
Zdravím. Po dlouhém pročítání topiců jsem nejspíš nezmoudřel , ale našel spousty užitečných rad. Jednu ovšem ne a proto bych se rád zeptal , jestli nemá někdo zkušenost , nebo alespoň radu proč mi při vyplém motoru vše svítí naprosto normálně jak má , ale když nastartuji , tak začne všechno blikat od kontrolek až bohužel až po vnější osvětlení. Alternátor byl měřený a prý je ok. Tak prosím o pomoc Vás. Předem díky za odpovědi.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět #2 od mio9
Odpověděl mio9 pro téma Re: Blikání světel
Zkusil bych zkontrolovat ukostření. Možná při vibraci motoru vynechává kontakt ukostření.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět #3 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Blikání světel
hlavně to ukostření zespoda pod baterkou

ještě by mě napadla pojistkovka,je v ní vlhko a př větším napětí může začít haprovat

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 7 měsíců zpět #4 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Blikání světel
A nebo povysunutý některý konektor zezadu palubní desky. ( To ale nemá vlyv na problikávání osvětlení). Ale zkontroluj si přitažení konektorů na baterce.Můžou být volné.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět #5 od Frank0
Odpověděl Frank0 pro téma Re: Blikání světel
Omrknu to a dám vědět :) Díky za rady. Dostal jsem dárek od otce , který tomu nevěnoval pozornost kromě toho měření alternátoru. A já bych rád aby sloužilo co nejlépe a nejdéle :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět #6 od Frank0
Odpověděl Frank0 pro téma Re: Blikání světel
Takže ukostření perfektní , jen ten co proměřoval alternátor moc perfektní nebyl. Tam trochu kolísá napětí takže bych to přirovnal tomu. Alternátor náhradní mám , jen jestli mi ještě můžete poradit jestli na to budu stačit sám (nazval bych se asi jako úplné poleno pokud jde o auto) a pokud bych stačil jestli by tu nevěděl někdo postup. Děkuji

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět - 12 roků 7 měsíců zpět #7 od Ricsi257
Odpověděl Ricsi257 pro téma Re: Blikání světel
alternator neni take tazke vimenit.Na 2.0ie,to drzia v podstate 2sroby,a su natom2kable jeden na 10siatku srob.da sa to zvaldnut za 30minut,ale dobre ked mas pristup aj zdola,niaka jama alebo podobne.(Remen sponujes s alternatorom s niakim pajsrom alebo podobe:D Ale nemyslim ze to robi alternator,ale ktovie, naFiate sa moze stat vsetko :)
Poslední změna: 12 roků 7 měsíců zpět uživatelem Ricsi257.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.387 sekund
Powered by Kunena fórum