Tempra 1.6 I-E 57kw -> startování

  • Draken
  • Autor tématu
12 roků 3 týdnů zpět - 12 roků 3 týdnů zpět #1 od Draken
Tempra 1.6 I-E 57kw -> startování vytvořil uživatel Draken
Ahoj, mám na Vás menší záludnou, ale snad snadno vyřešitelnou závadu/záhadu :(

Dnes ráno sem prostě nenastartoval, motor se točil jak o život a nic ani ťuk. Pumpa byla slyšet nic víc sem nestihl zkoumat musel sem rychle do práce jen sem to zkusil asi 5x nastartovat. Pak přijedu domů a dřív než něco zkouším otočím klíčem a jakoby nic to naskočí. Tak sem preventivně očistil kontakty u cívky a rozdělovači. Po určitých časech sem to pořád zkoušel (6-8x) a pokaždé to naskočilo. Je mi jasný že asi nemá cenu moc co koumat když to naskočí, ale třeba by bylo něco na co se mám zaměřit popřípadě až to zas nepůjde kde mám začít. Předem dík za nápady, rady a doporučení.
Poslední změna: 12 roků 3 týdnů zpět uživatelem Draken.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 3 týdnů zpět #2 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Tempra 1.6 I-E 57kw -> startování
Že by stará známá věc Fiatů? Kostra?

www.fiattipo.net/index.php/forum/5-elekt...-kostrici-body#81899

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Draken
  • Autor tématu
12 roků 3 týdnů zpět #3 od Draken
Odpověděl Draken pro téma Re: Tempra 1.6 I-E 57kw -> startování
Možná blbá otázka, ale jde to udělat nějak na 100%? Třeba jako vést drát od cívky/startéru přímo na mínus baterky? Jinak sem to narychlo prohlídnul a nezdá se že by to bylo nějak povolené nebo tak. Hlavně mi je záhadou ta náhodnost a při jízdě se neprojevuje žádné vynechávání motoru. Jinak dík za radu zítra to prověřím důkladně a zkusím i očistit místa ukostření.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 3 týdnů zpět #4 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Tempra 1.6 I-E 57kw -> startování
Povolit šrouby, pod nimi to vyčisti na kov. A pak to můžeš prostříknout třeba tím kontaktolem.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 3 týdnů zpět - 12 roků 3 týdnů zpět #5 od matespv
no mě zrovna dneska vyfluslo čerpadlo, jo a když to jsem píšu tak se zeptam jestli bude vadit čerpadflo z omegy 2.0i ?
Poslední změna: 12 roků 3 týdnů zpět uživatelem matespv.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 3 týdnů zpět #6 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Tempra 1.6 I-E 57kw -> startování

matespv napsal: no mě zrovna dneska vyfluslo čerpadlo, jo a když to jsem píšu tak se zeptam jestli bude vadit čerpadflo z omegy 2.0i ?

To nevím, ale v Metalšrotu Haná ( ulice u Spalovny, to víš kde to je, chodíš tam) leží volně pohozená benzínová Lancia.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 3 týdnů zpět #7 od Martinni
Nevím jak tam máš dlouho svíčky ale mohlo to být tím .Rozdíl teplot orosí se to a pak to nechytá.Pomůže upravit vzdálenost elektrod nejlepší je dát nové.

F 128 Speciál 1100,F127 900C F Tipo 1,4 Karb. Stará míchačka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 3 týdnů zpět #8 od Ricsi257

matespv napsal: no mě zrovna dneska vyfluslo čerpadlo, jo a když to jsem píšu tak se zeptam jestli bude vadit čerpadflo z omegy 2.0i ?



malo by to fungovat stym cerpadlom z omegy tak isto dava 3,5barov, tam bude problem skor s namontovanim do tipa :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 týdnů zpět #9 od matespv
mám to v autě to čerpadlo a super, zdá se mě že to jde možná aji líp za plynem, to čerpadlo je skoro stejny akorat s tipa origo je kratši o necelej centimetr a má konektory na matičky (z omegy na konektroy) akorat nechapu tu díru v kufru :D díra jako prase ale nádrž s čerpadlem je posunuta takže chvilama se použival i větší násilý.

jumbo: ted nemam vubec cas litat na vrakac, nevíš nahodou jestli tam majou nejaky tipo?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 2 týdnů zpět #10 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Tempra 1.6 I-E 57kw -> startování
Pro Matespv.
Nic tam není. Ale dělá mi tam kámoš, tak mi to může pohlídat a dát vědet. Co kdyby jsme někdy skočili na pivo?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 2 týdnů zpět #11 od Ricsi257

matespv napsal: mám to v autě to čerpadlo a super, zdá se mě že to jde možná aji líp za plynem, to čerpadlo je skoro stejny akorat s tipa origo je kratši o necelej centimetr a má konektory na matičky (z omegy na konektroy) akorat nechapu tu díru v kufru :D díra jako prase ale nádrž s čerpadlem je posunuta takže chvilama se použival i větší násilý.

jumbo: ted nemam vubec cas litat na vrakac, nevíš nahodou jestli tam majou nejaky tipo?


ja ked som menil cerpadlo som tu dieru musel zvedsit trocha :D aby cerpadlo zmestilo von z nadrze :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.456 sekund
Powered by Kunena fórum