Zapojeni startovacich kabelu

Více
17 roků 9 měsíců zpět #1 od reyen
Zapojeni startovacich kabelu vytvořil uživatel reyen
NUtne dekuji...co se muze stat pokud prohodim startovaci kabely posledni za predposledni??Diky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 9 měsíců zpět #2 od Anonymní
Tak podle mě pokud probodíš startovací kabely tak si můžeš zničit alternátor a možná ještě nejakou elektroinstalaci a ještě i možná akumulátor...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #3 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Zapojeni startovacich kabelu
Sice tě moc nechápu, ale s těmito vysoce proudovejma kabelama bych si moc nehrál :D

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #4 od jirkaR
když to prohodíš tak ti to bude skákat jak koza kterou taháš za vocas :lol:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #5 od lubosbrno

NUtne dekuji...co se muze stat pokud prohodim startovaci kabely posledni za predposledni??Diky



Myslíš startovací kabely jako kabely ke svíčkám ? Tak potom jak psal jirkaR bude Ti to skákat.
Jinak startovací kabely jsou tavotý ty,co používáš k nastartování pomocí jinýho auta propojením s jeho baterkou.

Fiat Tipo 1.4 IE r.v.88 - koupil jsem ho teprve 30.8.2005,tak se
prosím nedivte některým otázkám.Učený z nebe nespadl.Za chvíli ho budu mít rok.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #6 od Augustin

NUtne dekuji...co se muze stat pokud prohodim startovaci kabely posledni za predposledni??Diky



Myslíš startovací kabely jako kabely ke svíčkám ? Tak potom jak psal jirkaR bude Ti to skákat.
Jinak startovací kabely jsou tavotý ty,co používáš k nastartování pomocí jinýho auta propojením s jeho baterkou.

Asi mel na mysli zapalovaci kabely, ale nejak si spletl prujem s pojmem :lol: ale stane se, dulezite ze se chapeme :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #7 od michal_tipar
Zmatení pojmů se tu už vyřešilo ale ne to, že jsem přepóloval starovací kabely a kupodivu auto přežilo resp. obě jen kabely málem uhořely - byly to takový ty tesco kabely co mají uvnitř dva drátky a kolem půl metru izolace, tak to asi zabránilo problému.
Bohužel za tmy jsme propojovali dvě auta a kamarád má červený vodič na kastli a černý na plus, takže jsem se netrefil :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #8 od jirkaR

Zmatení pojmů se tu už vyřešilo ale ne to, že jsem přepóloval starovací kabely a kupodivu auto přežilo resp. obě jen kabely málem uhořely - byly to takový ty tesco kabely co mají uvnitř dva drátky a kolem půl metru izolace, tak to asi zabránilo problému.
Bohužel za tmy jsme propojovali dvě auta a kamarád má červený vodič na kastli a černý na plus, takže jsem se netrefil :(


takhle to má děda na škůdce a já se divil proč se to tak pálilo a :lol:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #9 od reyen
Odpověděl reyen pro téma Re: Zapojeni startovacich kabelu
Jasne mel sem na mysli kabely na svickach,protoze se mi stalo ze mi kamarad vytahl dav kabely od sviceka a nevedel uz od kud..fakt kamarad...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #10 od jirkaR
někdy bývá popsané víčko rozdělovače ale pokud se někdy dělala GO může to být i přehozený já mám myslím přehozenej 2 z 3

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #11 od reyen
Odpověděl reyen pro téma Re: Zapojeni startovacich kabelu
Prave ze na vicku nic neni a poradny vicko rozdelovace tam taky neni.Kabely sou pripojeny primo na civku ktera je v cernem pouzdre na bloku motoru do ktereho vede jeste par kabelu z pocitace...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 9 měsíců zpět #12 od Anonymní
Tak pořadí zapalovacích kabelů na automobilech je 1-3-4-2 a kabel který přijde na zapalovací svíčku prvního válce bývá většinou na víku rozdělovače označen...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.451 sekund
Powered by Kunena fórum