Cvakani pod palubkou

Více
17 roků 9 měsíců zpět #1 od IceTipo
Cvakani pod palubkou vytvořil uživatel IceTipo
Mam problem mozna ne ani problem jako zvedavost.Kdyz dam blinkr a po tom zase se vypne (osobne vypnu) tak mi pod palubkou v leve casti od volantu neco chvilku cvaka nevim co toje nevim jestli mam byt klidnyci mam rychlo znervoznět.

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #2 od martas
Odpověděl martas pro téma Re: Cvakani pod palubkou
hele to je zajoimavy me to zacalo delat taky a je to to prvni rele ale vymenil jsem ho a delalo to taky ale ted mam po problemu rozbil jsem auto :(

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #3 od Tkevlar
Odpověděl Tkevlar pro téma Re: Cvakani pod palubkou
Jeeeeee to znám. Za chvíli se vám to zhorší a bude toi dělat pořád. Je to opruz.
Moc rád bych vám pomohl, ale dali jsme to do servisu a už nevím co nám říkal. :( Ale zítra tam jedu zkusím se zeptat, snad si vzpomene. Pak dam vedet :wink:

Alfa Romeo 156 1.9JTD
Alfa Romeo 155 1.8TS (bohužel motor KO)
ex.Tipo 1.7D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #4 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Poznam
Mne to robilo ked som mal problem so svetlami a stieracmi ako som tu popisoval inde obcas to tam robilo sarapatu a je to relatko inak u mna sa nakoniec problem nasiel v tom ze jeden spoj chybal asi od vyroby ale to s cvakanim nemalo sice spolocne ale rele blblo kvoli tomu. Skontroluj celu poistkovu skrinu a prestriekaj to kontoxom a uvidis ci nieco napriklad nenajdes ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #5 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Poznam
Jo to znam, a znam i reseni jak z toho ven.
Taky jsem se s tim setkal, Jednalo se o to, ze mi po nejakem tom ujetem kilometru se zacalo i kourit z packy, nejprve vsak to jen prudilo tim precvakavanim u prerusovace smerovek. Jde o to, ze vlivem prasnosti doslo ke vzniceni a zkratu v te multifunkcni pacce. Reseni je takove, ze musis demontovat tu levou packu (je k tomu pekne debilni pristup - odstrojit cast palubky), rozebrat ji, vycistit kontakty-smirkem, namazat je a znovu poskladat. Davej bacha, je tam takovy mechanismus s pruzinkou, tak at ji nestratis. Dam ruku do ohne, ze to bude temi zmolky prachu, ktere to delaji - zkratuji kontakty.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #6 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Aj u mna...
Aj ja som mal celu packu vonku aj som ju precistil ale bola v poriadku stacilo dat ten kryt okolo venca volantu. Ale ja som mal problem na plosnom spoji v rozvodnej poistkovej skrini. Ta packa sa da premerat inak ci je OK aleno nie...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #7 od komasix
Odpověděl komasix pro téma Re: Cvakani pod palubkou
Dělalo mi to u Una a dělalo to i kamarádovi co má Bravu.Jemu stačilo trošku naohnout packy toho relé /nebo co to/ a na čas to přestalo - že prej špatnej kontak v tý patici ve skřínce - ale pak znova. Mne se to taky nikdy nepovedlo vyřešit - novej majitel Una se mne na to ted ptal tak sem mu poradil aby si zesílil rádio.

Fiat Tempra SW 1,9TD 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #8 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma ohnut
Ano zvacsa to je spatny kontakt a preto cvaka a iskri sa medzi el. spojom...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #9 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Re: ohnut

Ano zvacsa to je spatny kontakt a preto cvaka a iskri sa medzi el. spojom...


Najrychlejsie to otestujes ze vymenis to rele a uvidis... Ale premeraj isto aj tu packu ci prepina tak ako ma...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #10 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: ohnut

Ano zvacsa to je spatny kontakt a preto cvaka a iskri sa medzi el. spojom...


Najrychlejsie to otestujes ze vymenis to rele a uvidis... Ale premeraj isto aj tu packu ci prepina tak ako ma...

dobra diky moc zkusim to

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #11 od Tkevlar
Odpověděl Tkevlar pro téma Re: Cvakani pod palubkou
Omlouvám se za zpoždení. Tak už vím čím to bylo. Chyba kontaktu v pojistkové skříni. Zkontrolovat ty kontakty nahoře na skříni. A nebo jak rikaji tady kluci bude to v ovladaci.
U nas to byla prvni moznost.

Alfa Romeo 156 1.9JTD
Alfa Romeo 155 1.8TS (bohužel motor KO)
ex.Tipo 1.7D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #12 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Pravda

Omlouvám se za zpoždení. Tak už vím čím to bylo. Chyba kontaktu v pojistkové skříni. Zkontrolovat ty kontakty nahoře na skříni. A nebo jak rikaji tady kluci bude to v ovladaci.
U nas to byla prvni moznost.


Tak som mal pravdu :D Ono mne sa to stalo dva krat a nikdy to nebola packa tak som si myslel ze tie packy vydrzia dost alebo viacej ako poistkova skrina a u mna tam bol sok vobec tam nebol cin na spoji a preto to sem tam islo sem tam nie a preto to potom aj cvaka lebo to nema dobry spoj akurat ze u mna islo o stierace ale to je uz jedno packa ako packa...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #13 od Jozef
Odpověděl Jozef pro téma Re: Cvakani pod palubkou
Tento problém môže spôsobovať aj vlhko alebo voda v poistkovej skrinke.
Skús skontrolovať, či Ti nezateká do poistkovej skrine, pretože to býva pomerne časté.

Ja mám ale podobný problém iba niekedy po naštartovaní a po cca 1 min. to zmizna. Mám zapnuté iba svetlá a občas niake relé precvakne.

Fiat Tipo 1,6 DGT r.v. 1990 karburátor, najazdené 185.000 km
Fiat Marea Weekend 1,8 HLX r.v. 1998, najazdené 155.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #14 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Kontakt

Tento problém môže spôsobovať aj vlhko alebo voda v poistkovej skrinke.
Skús skontrolovať, či Ti nezateká do poistkovej skrine, pretože to býva pomerne časté.

Ja mám ale podobný problém iba niekedy po naštartovaní a po cca 1 min. to zmizna. Mám zapnuté iba svetlá a občas niake relé precvakne.


Uz to ma vyriesene ale s kadial by sla vlhkost do poistkovej skrine?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #15 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Cvakani pod palubkou
Taky mi to začlo dělat....nemám chuť to opravovat, ale budu musete :cry:

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.523 sekund
Powered by Kunena fórum