výkonější žárovky?

Více
17 roků 8 měsíců zpět #1 od brumla
výkonější žárovky? vytvořil uživatel brumla
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Jezdím dost v noci a uvažuju o instalaci výkonějších žárovek pro Tipo 1.7 D. Uvažuju o

Osram SilverStar
Bosch Performance
Philips NightGuide

možná Osram AllSeason Super

Ovšem nějak se mi nepodařilo zjistit, jestli se tyto žárovky vůbec dají v mojem autě použít, jestli je to vhodné no a taky jestli se to smí.

Mohl by mi někdo poradit?

Fiat Tipo 1.7d, r.v. 1989, 250.000+ km najeto

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #2 od Ander
Odpověděl Ander pro téma Re: výkonější žárovky?
Ahoj,
ja som kupoval do mojho H4 55/60W P45T
takze pozri H4 a malo by to svietit.Alebo mas ine patice?

Fiat Tipo 1,7D r.v.1990

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #3 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: výkonější žárovky?

Ahoj,
ja som kupoval do mojho H4 55/60W P45T
takze pozri H4 a malo by to svietit.Alebo mas ine patice?

urcite pouze H4 patice nebudes mit ine vsici mame stejne pouze trabant a mozna i varan mel ine protoze drive tam meli 6V zarovky ale ted uz mame vsici 12V zarovky tak mame stejne patice.Ja mam v aute takove ty s tim jasnym xenonovym svetlem jsou dobre vecer perfektne sviti ale presne znacku ti nepovim protoze uz je mam asi 2roky.

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #4 od Ander
Odpověděl Ander pro téma Re: výkonější žárovky?
vies mi zistik ake mas oznacenie? Myslim ze to P45T znamena svietivost,ale nie som si isty...
Videl som este P43T,ale zobral som tie 45...
Este som ich neskusal. :(
Este svietim na starych

Fiat Tipo 1,7D r.v.1990

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #5 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: výkonější žárovky?
no skusim ti to zjistit

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #6 od brumla
Odpověděl brumla pro téma Re: výkonější žárovky?
Mám H4 a všechny ty žárovky se ve verzi pro H4 vyrábí, jenže se obávám, že jen tohle vědět nestačí. Když jsem se díval po netu, viděl jsem zmínky o různých výkonech - 60/55W (což jsou všecky vybrané) 100/80(? nejsem si jistý, ale něco kolem 80 a 100 tam bylo).

Podle starého seznamu od Osramu to vypadá, že pro Tipo by byly 45/40 W, teda jestli jsem to správně pochopil, on ten seznam nevyniká přehledností. V novém seznamu už Tipo nemají.

Podle Osramu ty žárovky Silverstar jsou použitelné ve všech autech s paticí H4-P43t, ale jak poznám, jakou přesně patici mám? A znamená to, že když mám třeba tu P45t, nemůžu tyhle použít? A ty waty, ty jsou v tom Pxyt už nějak zabudované, nebo musím vybírat podle 3 údajů? Nebo je to ještě tak, že všechny údaje sedí, a stejně dostanu pokutu za používání neschválených žárovek?

Fiat Tipo 1.7d, r.v. 1989, 250.000+ km najeto

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #7 od Dave
Odpověděl Dave pro téma Re: výkonější žárovky?
Doporučuju 100w mam je a jsou skvěle jsou to modre 100w a svíti bíle a připomínají lehce xenony ale nejsou povolené.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #8 od komasix
Odpověděl komasix pro téma Re: výkonější žárovky?
já je měl ale docela praskaj , ale svítí krásně.Při celodenim svícení bych měl strach trochu s tý teploty...

Fiat Tempra SW 1,9TD 1995

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #9 od Dave
Odpověděl Dave pro téma Re: výkonější žárovky?
S teploty nemusíš mít strach pokud nemáš plastová světla což u tip nejsou,u octavie jsem je viděl třeba zkroucené,a co se tyče výdrže tak kamoš je kupoval pravidelně co 2až3měsíce protože praskaly ja je koupil před víc jak pul rokem a přežily bouračku a ted jsou v druhým tipu a svíti pořád skvěle.Takže ja si nestěžují.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #10 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: výkonější žárovky?
no tak vam povim ze mel jsem tam jeden cas 100W zarovky a povim vamze jsem je rychle vyhodil protoze pri kazdem sviceni se mi prehrival -kabel az mi tak shorel ze mi nesvitily svetla.tak jsem to pokazde tendrat vymnenil az po 4 pokusu jsem ty zarovky vyhodil a daljsem tam zarovky s modrym xenonovym svetlem 55/60W

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #11 od SKV
Odpověděl SKV pro téma Re: výkonější žárovky?
A co takhle přídavný světla? Přes den vypnutý, při potřebě zapnutý a je vyřízeno!

Tipo 1,4 iE, najeto
235 000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #12 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: výkonější žárovky?

A co takhle přídavný světla? Přes den vypnutý, při potřebě zapnutý a je vyřízeno!


A policajti sa budu na teba uchylne usmievat pri odovzdavani blockov za rozsvietene "mlhovky". A vysvetluj, ze to mlhovky nie su.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #13 od brumla
Odpověděl brumla pro téma Re: výkonější žárovky?
Díky za rady. Zatím jsem tam dal Bosch Plus 60 (60/55 W) a jsem celkem spokojený. Buď fakt svítí víc, nebo mi daří si to namlouvat.

Fiat Tipo 1.7d, r.v. 1989, 250.000+ km najeto

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.480 sekund
Powered by Kunena fórum