Problém s el. okýnky

Více
17 roků 7 měsíců zpět #1 od Nela
Problém s el. okýnky vytvořil uživatel Nela
Mame zase problem...

Moje sestra prudce otevrela dvere a tim se ve dverich neco hnuslo nebo ulomilo, protoze nesli ze vnitr otvirat....
pak, kdyz se dovreli e. okynka, tak ty dvere jdou otvirat vpohode, ale uz okynka nestahuji..
Tata mi rozvrtal dvere a zjistili jsme, ze cely ten moturek i stou tyci putuje a tim se i zamotava do dratu, myslime, ze tam ma nejak drzet...nasli jsme jeden ulomeny sroub, ktery je z druhy strany takovy cerny gumovy..je oddeleny, ten druhy kousek zustal kousek nad tim moturkem...jeste jsme nasli upadlou jednu malinkou soucastku, vypada to jako nejaky malinky drzacek...muzu to vyfotit a dat to sem...

Sezenu tyhle drobnosti na vrakovisti?? Nechce se mi to hned kvuli tomu davat do servisu.
Dekuju.
Nela

Fait Tipo 1.6,8V, DOHC,1990....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #2 od nuni
Odpověděl nuni pro téma Re: Problém s el. okýnky
Sezenes v pohode,ale na ty silenbloky(srouby s cernou gumou) si dej pozor,aby nebyly uz taky nacaty.Doporucuji vymenu i na druhych dverich

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #3 od Nela
Odpověděl Nela pro téma Re: Problém s el. okýnky
jo dekuju:-))

nevite nahodou nekdo o vrakovisti na Fiaty v Praze??Kdyztak se podivam po inzeratech:-))

Fait Tipo 1.6,8V, DOHC,1990....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #4 od kimik
Odpověděl kimik pro téma Re: Problém s el. okýnky
Jo, kočko tak to nevim. Super vrakáč na Tipa a Cromy byl v Tuchlovicích u Kladna, ale ten ekologové nedávno zavřely. Vím ale že se přestěhovaly někam do obce Zbuzany. To by mělo být kousek od Prahy respective od Chrášťan. Ještě jsem tam ale nebyl. Jinak majitel toho vrakáče mě odkázal právě do těch Chrášťan,že to přebíraj oni a budou to i provozovat (to Fiaťácký vrakoviště)
Taky se tam chystám, protože moje Cromička je nějak nemocná....

2x Tipo 1.6 DGT DOHC 90´ & 1x Croma 2.0 Turbo i.e. 89´

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #5 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: Problém s el. okýnky

jo dekuju:-))

nevite nahodou nekdo o vrakovisti na Fiaty v Praze??Kdyztak se podivam po inzeratech:-))


Skus na internete Annonce, urcite tam nejake je.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #6 od redwolf
Odpověděl redwolf pro téma VRAKOVISTE
Ja jsem sehnal uplne vsechno na vrakovisti v Uhrinevsi kousek za Hajema. www.autocentrumpraha.cz/ urcite tak zajed. Maj vsechno

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #7 od Nela
Odpověděl Nela pro téma Re: Problém s el. okýnky
dekuju vsem za rady :D

Fait Tipo 1.6,8V, DOHC,1990....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #8 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: Problém s el. okýnky
s tema roztrzenejm silenblokama, na kterejch to je přidělaný sem si taky užil... zahodil sem je a taky se mi je nechtělo schánět a dal sem tam klasický tuším 8mičky šrouby.... a funguje to ok....

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #9 od Funman
Odpověděl Funman pro téma Re: Problém s el. okýnky

Mame zase problem...

Moje sestra prudce otevrela dvere a tim se ve dverich neco hnuslo nebo ulomilo, protoze nesli ze vnitr otvirat....
pak, kdyz se dovreli e. okynka, tak ty dvere jdou otvirat vpohode, ale uz okynka nestahuji..
Tata mi rozvrtal dvere a zjistili jsme, ze cely ten moturek i stou tyci putuje a tim se i zamotava do dratu, myslime, ze tam ma nejak drzet...nasli jsme jeden ulomeny sroub, ktery je z druhy strany takovy cerny gumovy..je oddeleny, ten druhy kousek zustal kousek nad tim moturkem...jeste jsme nasli upadlou jednu malinkou soucastku, vypada to jako nejaky malinky drzacek...muzu to vyfotit a dat to sem...

Sezenu tyhle drobnosti na vrakovisti?? Nechce se mi to hned kvuli tomu davat do servisu.
Dekuju.
Nela


Jestli můžu doporučit, tak raději kup nové přímo ve Fiatu. Už jsem je taky měnil a stály 75,- /ks. Na vrakáči je sice taky seženeš, ale nikdy nevíš kdy Ti odejdou. Nikdy nemáš jistotu.

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #10 od brumla
Odpověděl brumla pro téma Re: Problém s el. okýnky
Vrakoviště Fiat je na Kutnohorské, když se jede na Uhříněves, máte po levé ruce OBI a Interspar, za světelnou křižovatkou s ulicí Ústřední do kopce, a tam nahoře na kopci je to druhá odbočka vpravo. Za kolejema doleva. Mají dost nemožnou otevírací dobu, 11 - 13 a 15 - 17.

Fiat Tipo 1.7d, r.v. 1989, 250.000+ km najeto

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #11 od tomo20
Odpověděl tomo20 pro téma Re: Problém s el. okýnky
Ahoj kocko zitra ti sem hodim par cisel na vrakoviste tady v Praze mrknu v praci do diare

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.427 sekund
Powered by Kunena fórum