Nesvítí 1 potkávačka

Více
17 roků 5 měsíců zpět #1 od MagicMisel
Nesvítí 1 potkávačka vytvořil uživatel MagicMisel
Chlapy nesvítí mi 1 potkávačka a nevím proč!!prvne sem vyndal žarovku ta byla spatna !!dal tam novou tu jak tam ma byt a neslo to!!!a nesvití ani kontrolka svetel na palubce !!!nevím vubec cim to je!!!Zkousel sem zkousecko zmerit proud a neslo tam nic!!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #2 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Nesvítí 1 potkávačka
měl sem stejnou závadu: schodou náhod sem k tomu měl vypálenou žárovku v palubce, takže mi to závadu neukazovalo a světlo nesvítilo, protože ty kabely byly starý a přežvejkaly se...

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #3 od MagicMisel

měl sem stejnou závadu: schodou náhod sem k tomu měl vypálenou žárovku v palubce, takže mi to závadu neukazovalo a světlo nesvítilo, protože ty kabely byly starý a přežvejkaly se...


a kde se prezvejkaly??ja dal novy konektory na konec a ted jeste rozdelam palubku a uvidí se!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #4 od MagicMisel
tak sem zkusil i ukostreni a nic!!!zajímaví je že žárovka v palubce je dobra a přitom kontrolka nesvítí!!!nevíte čím by to mohlo byt??

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #5 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Nesvítí 1 potkávačka

a kde se prezvejkaly??ja dal novy konektory na konec a ted jeste rozdelam palubku a uvidí se!!

cca 5-10 cm od konektoru....

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #6 od MagicMisel
Tak zavada odstranena!byl priskiplej dratek!!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #7 od Zemca
Odpověděl Zemca pro téma Re: Nesvítí 1 potkávačka
Taky jsem měl problém, že žárovka nesvítila a kontrolka nic neukazovala, nebo, že žárovka byla OK, ale nesvítila. Ze mě si el. rozvody donedávna dělaly srandu, potom jsem koupil jakejsi sajrajt na kontakty a prostříkal jsem spojky, objímky žárovek atd.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #8 od tommy
Odpověděl tommy pro téma Re: Nesvítí 1 potkávačka
me taky porad neco nesviti,budu muset ty kontakty na zarovkach ocistit


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #9 od MagicMisel
Chlapy uz nevim co stim!furt my praskaj zarovky u prednich svetel!vsecky kontakty sem procistl,prosplichal kontaktolem ,ukostreni taky !

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #10 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Nesvítí 1 potkávačka

Chlapy uz nevim co stim!furt my praskaj zarovky u prednich svetel!vsecky kontakty sem procistl,prosplichal kontaktolem ,ukostreni taky !


A jsi si jistej,že jsi ty světla po výměně těch žárovek pořádně složil a dal tam tu těsnící gumovou vložku. Dle mého by to mohla způsobovat i vlhkost ve světlometech. To víš Italové a elektroinstalace nejde moc do sebe:)

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #11 od MagicMisel

Chlapy uz nevim co stim!furt my praskaj zarovky u prednich svetel!vsecky kontakty sem procistl,prosplichal kontaktolem ,ukostreni taky !


A jsi si jistej,že jsi ty světla po výměně těch žárovek pořádně složil a dal tam tu těsnící gumovou vložku. Dle mého by to mohla způsobovat i vlhkost ve světlometech. To víš Italové a elektroinstalace nejde moc do sebe:)


Jedna ta gumová je popraskana ale praskla zas ta druha!jinak složený to mam dobre!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 4 měsíců zpět #12 od temprař
Odpověděl temprař pro téma Re: Nesvítí 1 potkávačka

ale praskla zas ta druha!

Co ti prasklo druhého. Žárovka nebo ta prachovka. Zkus zkontrolovat,jestli nemáš narezlý paraboly světlometů. To by znamenalo,že ti do světel vniká voda.

Tempra je už bohužel pryč - ale zůstává v mém srdci na věky. Zlatý 2.0 8V.
Nový tel kontakt 774 688 475
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
I LOVE YOU TEMPRA.
- nyní BMW 525 TDS -

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.887 sekund
Powered by Kunena fórum