pamě't u řj

Více
17 roků 6 měsíců zpět #1 od Vali
pamě't u řj vytvořil uživatel Vali
čaute všichni, potřeboval bych radu. Už po 2. se mi stalo, že se mi smazalo ujetí denních kilometrů (trip). Poprvé, když jsem měnil pojistky, ale jen na šíbr a vyhřívání zadního okýnka ( momentálně odpojedné, čeká na opravu rozvodu atd.) Teď jsem dojel ze servisu, dělali mi spojku a znovasmazáno. Po prvé se mi smazalo i uložení kontrastu palubky ( mám digi) , po druhé ne. Může to souviset s tou výměnou pojistek a opravou spojky , že by se tam něco mazalo, když se v tom hrabou (což je asi ale nesmysl) nebo hledat chybu jinde, kostra atd.?? Ona ta elektrika u mě, by asi celá chtěla revizi, nesvítí mi check panel (možná jen žárovky, to testnu) Jdem mi teď o ten trip na doměření spotřeby
Díky za rady :(

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #2 od Funman
Odpověděl Funman pro téma Re: pamě't u řj
"Denní" kilometry a nastavení jasu palubky se Ti vymaže po odpojení baterky... Ale pokud jí neodpojuješ, tak to nemá důvod se vymazat... Jedině, že bys tam měl špatný kontakt na baterce...

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #3 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: pamě't u řj
Tak já sem třeba měl odpojenou baterku cca 30 min a km se mi nevymazali 8O . Předělával sem kontakty na baterce a pak sem si vzpoměl že sem si zapoměl opsat najeté km od posledního tankování (počítám kolik ujedu na plnou nádrž), a ikdyž sem se s s tím smířil že to bude vynulované tak se nestalo zase to tam zět naskočilo :D

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 6 měsíců zpět #4 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: pamě't u řj
Jj pak jsem nad tím přemýšlel, že asi odpojovali baterku :D Kamarád ten mi to řekl hned, tak snad to bude dobrý, ale kostru stejně zkontroluju :roll:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #5 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: pamě't u řj
Mám na vás dotaz, opět se mi objevil problém s pamětí, tentokrát to nebylo odpojenou baterkou, jako dříve. Kdykoli sednu do auta (pozotuji ode dneška) a vyndám klíč ze zapalování, tak mám smazanou paměť a vše s tím související..hodiny a jas. Teď se na mě sype jedna závada za druhou, už začínám být nasr.., čím to může být - kontakt nebo kostra?? Ještě jsem to neměl rozdělané, asi by chtěly kontakty trošku péče, ale do teď to bylo bez problémů, tedy co se týče paměti :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #6 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: pamě't u řj
šel bych po těch kontaktech nějalej musí bet stále napájenej, tan najít a prověřit.

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #7 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: pamě't u řj
takže shodit přístrojovku a všechny ty kontakty projít, bo s těží poznám, kterej k čemu patří :( To bude asi nejjednoduší, stejně je to potřeba. Teď na to zrovna málo času, může to mít vliv i na něco jiného, když opravu odložím? Teď na štestí zas tolik nejezdím

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #8 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: pamě't u řj
Na nic jiného by to nemělo mít vliv, doporučil bych si stáhnout plánky el.instalace tam to mám dojem je. El prostě to rozebrat kouknout na ty kontakty a hlavně kostry pod palubkou.

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #9 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: pamě't u řj
OK, díky za radu. jak bude čas, kuknu na to a dám vědět, čím to bylo :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #10 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: pamě't u řj
Kouknoi se dolů pod volant na svazky, pak vytáhni pojistkovou skříňku a podívej se na plošný spoj jestli není někde odpařený cín nebo prasklý na spojich. Taky bych skontroloval baterku, když je slabá, vymaže se ti palubovka při startování. Pak bych šel přímo po kontaktech do palubky, vyčistil je a promazal.
Palubka se ti vymaže jen když do ní nejde napětí nebo je malé.
Tak hodně zdaru s opravama. :)

PS: Nic si s těch závad nedělej, já musel projít všechno když jsem kupoval Tipo.

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #11 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: pamě't u řj
Jj budu to muset rozhodit, baterkou to není, byl jsem teď na diagnostice a měla dost šťávy, nemusím ani měřit. Ale celkově mi tam blbne elektrika, klasika: el. šíbr a zadní stěrač KO + zadní okno netopí. Sem tam mi na našich "rovnejch" silnicích po skocích problikává i otáčkoměr na digi palubce. Kontakty jsou tam asi špatný, krom toho mi tam nefunguje economěr a check panel, ale to budou možná jen žárověčky, chce to celou tu elektriku dát dokupy. Můj dvorní elektrikář bude zase nadávat 8O

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.472 sekund
Powered by Kunena fórum