Pojistky u 1.6 DOHC

Více
17 roků 3 měsíců zpět #1 od Nelis...
Pojistky u 1.6 DOHC vytvořil uživatel Nelis...
Dobry den,

mam takovy problem.
Prestaly mi svitit svetla...konkretne zadni napravo, v zadu na znacce (leve) ...zjistili jsme, ze je vypalena zleva treti pojistka, tak jsme vymenili zarovky a tu pojitku, ale po tydnu mi tahle dve svetla prestala zase sviti..kdyz jsme tam dali novou pojistku, tak svetla zase svitila, ale po chvili byla pojistka varici..to znamena, ze nekde neco zkratuje, jestli se nemylim....ale prave bych se vas chtela zeptat, co vsechno je na tu pojistku napojenyho...co to muze vsechno byt...taky ted nesla predni prava parkovacka, ale tu jsme odpojili a pojistka se varila stejne...odpojili jsme i radio, ktere jsem mela pofiderne zapojene...ale fakt nevime...

Dekuju moc za kazdou radu, nechci hned s tim letet do servisu:-))

Nela

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #2 od Nelis...
Odpověděl Nelis... pro téma Re: Pojistky u 1.6 DOHC
tak uz jsme bliz k zavade, kdyz tam dame pojistku a rozsvitime svetla, tak to vypada jako by se kourilo od tachometru..od te palubky....bude to ne :? co odtamtud..doufam, ze nas nebude cekat vymena cele palubky:-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #3 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Pojistky u 1.6 DOHC
Bych tedy povolil budíky (šrouby pod krytkou zhruba uprostřed a šrouby u reproduktoru) vytahal bych všechny konektory a zapnul bych světla. Ale myslím, že originálně je na pojistku světel připojeno světlo interiéru a víc nic.

Možná by nebylo špatný změřit i proud kterej teče přez pojistku s vytaženýma budíkama a vyndanýma žárovkama

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #4 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: Pojistky u 1.6 DOHC
Mrkni jestli nemáš polámané dráty v přechudu z karosérie do zadních dveří. Nějak se mi nechce věřit, že by to mohla být palubka. :?

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #5 od Nelis...
Odpověděl Nelis... pro téma Re: Pojistky u 1.6 DOHC
mockrat vam dekuju za rady, info predem tatovi a uvidim co s tim vymysli.....draty prohlizel...zdalo se byt vsechno v pohode...no uvidime, pry se mam jeste zeptat jak jde sunda¨t palubovka, jestli to je obtizne nebo neee:-))dik moc.

Nela :P

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #6 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Pojistky u 1.6 DOHC
u reproduktoru u řidiče povolit 2 šrouby, sundat kryt
potom ať povolí ty 2 šrouby co uvidí
zhruba uprostřed sundat plastovej kryt a pod ním povolit další 2 šrouby

budíky povytáhnout, odpojit náhon tachometru a odpojit ostatní konektory

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #7 od Jozef
Odpověděl Jozef pro téma Re: Pojistky u 1.6 DOHC
Niekedy problémy so skratom spôsobovala samotná poistková skrinka, kde sa dostávala vlhkosť. Skús zdemontovať poistkovú skrinku, rozobrať ju a očistiť. Je to trochu náročné, ale ja som vyriešil takto problém so smerovkou.
Keď som poriadne vystriekal auto a od motora sa mi do poistkovej skrinky dostala voda (chýbala mi záslepka)

Fiat Tipo 1,6 DGT r.v. 1990 karburátor, najazdené 185.000 km
Fiat Marea Weekend 1,8 HLX r.v. 1998, najazdené 155.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 2.736 sekund
Powered by Kunena fórum