podsvícení

Více
16 roků 1 měsíc zpět #1 od pardal5
podsvícení vytvořil uživatel pardal5
stojim na špalkách,tak z nudy dělám veškéré kontrolky a žárovyčky,chtěl jsem se zeptat u tipa 1.9 td pod ruční brzdou je ovládáni zrcátek,jestli to je taky podsvícený a jestli je to 1 díl nebo 2 díly toho plastu co vede od zádu k rádiu dík

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #2 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: podsvícení
Jsou to dva kusy, držej na šroubku, kterej je v odkladovém prostoru vedle ruční brzdy a potom to drží vzadu pod popelníčkem 2 šrouby ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #3 od pardal5
Odpověděl pardal5 pro téma Re: podsvícení
aspon jedna dobrá zpráva amá to být osvícené

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #4 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: podsvícení

aspon jedna dobrá zpráva amá to být osvícené


To ti neřeknu ale může a nebo nemusí, já el.zrcátka na tipu nemám, mě nesvítěj ani ovládací tlačítka na el.okna a měly by svítit, musim kouknout po žárovkách :)

Jinak se ti omlouvám, že jsme stále nedodržel slib s těmi kryty repra, ale mám toho strašně moc, pořád se hrabu a ležim pod autem nebo jsem ve škole a nějak nezbejvá čas :( Pardon, ale myslim na to stále ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #5 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: podsvícení
jo, mají být osvětlený, je v nich jedna žárovka, rozebrat to neni těžký, ale na článek momentálně nemám čas

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #6 od pardal5
Odpověděl pardal5 pro téma Re: podsvícení
aby jsi se ted neurazil ty,já beru haldu dílu od jednoho z moravy a ty repro jsou v ceně,tak se nezlob ty,a ty žárovíčky v těch ovladačích oken,ted jsem to dělal je tam žárovička podobná diodě a má přes sebe tokovou gumu podle barvy,já tam mám zelenou,tak jsem objevyl už barevné žárovičky,je to pohoda vyměnit,rozebereš odpájíš dáš jinou a zaletuješ a pohoda

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #7 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: podsvícení
Jo v pohodě, mě to nevadí...takže se musim podívat na žárovky, buď prasklé nebo tam nejsou vůbec :?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #8 od pardal5
Odpověděl pardal5 pro téma Re: podsvícení
jsou to o něco menší než se dávají do palubky,akorát nevim,jestli mají plus=mínus

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #9 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: podsvícení
Já stejně tam chci dát diody, je to potom takové efektnější osvícení ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #10 od pardal5
Odpověděl pardal5 pro téma Re: podsvícení
já je tam chtěl dát taky,ale kde jsem všude v plzni běhal tak nemájí,jedině tam dát odpor

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #11 od jefrisko
Odpověděl jefrisko pro téma Re: podsvícení
charles ja sem to ted udelal daval jsme tam modry diody celkem piplačka protože msiš dat před diodu odpovidajicí odpor a pak jsme to rovnou letoval na tu desku s obvodama jinak se ti to tam nevleze zanedlouho sem dam foto jak mne to svítí

Fiat Tipo 1.9Td 1990-Digy. 93000Km +02:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #12 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: podsvícení

charles ja sem to ted udelal daval jsme tam modry diody celkem piplačka protože msiš dat před diodu odpovidajicí odpor a pak jsme to rovnou letoval na tu desku s obvodama jinak se ti to tam nevleze zanedlouho sem dam foto jak mne to svítí


díky za rady, ale před ty diody se dává modrej odpor s myslim si 600 ohmy...diody jsou 2,5V a odpor musíš dát před každou...s diodami už nějakej ten pátek dělám ;) navíc tam dám malou plochou diodu :) ty se hoděj dát i do palubovky, protože světlo více rozptylují :twisted:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #13 od Trojan
Odpověděl Trojan pro téma Re: podsvícení

charles ja sem to ted udelal daval jsme tam modry diody celkem piplačka protože msiš dat před diodu odpovidajicí odpor a pak jsme to rovnou letoval na tu desku s obvodama jinak se ti to tam nevleze zanedlouho sem dam foto jak mne to svítí


díky za rady, ale před ty diody se dává modrej odpor s myslim si 600 ohmy...diody jsou 2,5V a odpor musíš dát před každou...s diodami už nějakej ten pátek dělám ;) navíc tam dám malou plochou diodu :) ty se hoděj dát i do palubovky, protože světlo více rozptylují :twisted:


600ohmů je málo a bude to svítit jak sviňa, to budeš podle mě zbytečně zatěžovat...já tam dal 2200ohmů odpor (2k2), LED dioda sice teda nakych 10000 kandel a svítí to kráááásně.
A je dobrý se podívat taky jakej mají úhel toho světla.... :twisted:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #14 od jefrisko
Odpověděl jefrisko pro téma Re: podsvícení
noo torozptylení je lepši pro ty tlačitka mne to zas tak nesvití fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g...g2_imageViewsIndex=1 vynou že je ta dioda celkem vysoko byl jsme to kupovat v GES electronic v brne tam vam vypočitaji kolik tam mate mit odpor podivam se po učtence a napišu to sem ae chlapek to počital z voltáže 13,8 takova pry dokaže byt v aute....

Fiat Tipo 1.9Td 1990-Digy. 93000Km +02:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #15 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: podsvícení
No já chci aby to svítilo výrazně a ne jako nějakej umíráček a navíc u těch rozprylek-diod to je se světlem malinko jinak než u klasických kulatých diod, co svítí do jednoho bodu :)

To Jefrisko: tohle je přesně co dělaj klasický diody, proto tam chce dát plochou rozptylku, která to osvítí trochu jinak ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.515 sekund
Powered by Kunena fórum