nejde mi digi palubka

Více
16 roků 1 měsíc zpět #1 od radioRH
nejde mi digi palubka vytvořil uživatel radioRH
po zapnuti kličku se mi rozsvíti jen osvětleni a kontrolky i ty co by neměli ale už vubec nenaskočí tan zbytek zustane to černé včera se mi to podařilo hahodit po patem zapnutí kličku a dnes už vubec nevite kde by pohla byt chyba fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g...p;g2_navId=x5c21fc94

fiat tempra 1.9 Tds-prodáno ted marea weekend 1.6 16v lpg

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #2 od MAXO1973
Odpověděl MAXO1973 pro téma Re: nejde mi digi palubka
Neviem, či na tempre je farebne značenie kablov a ich sadenie take iste ako na tipe.
Ale skontroloval by som ukostrenie palubky - mne tiež svietili len kontrolky (po odmontovani palubky druhy konektor z kraja, tam kde su tri pri sebe, 3 pin , čierno-fialova farba - ja som to ukostril osobitnym kablom pod volant, nakoľko ani po vyčisteni kostriacich bodov to nechytlo)
A skontroloval by som ešte prvy pin prveho konektory z kraja v tej trojici - bledomodro - červeny, to je napajanie palubky ako celku.
Ale opakujem, neviem, či je taka ista ako na tipe
Ale najskôr je niekde porušeny kabel napajania alebo ukostrenia, a ešte to môže byť aj poistkou v skrinke pod volantom. Nemusi byť priamo vypálena, len môže mať zlý kontakt. AJ to som už pretrpel, kym som to zistil :evil:

Fiat 600D bol môj prvý \\\\"Fiacik\\\\" ktoreho som rozobral do šrubky a poskladal - jazdil!
Tipo 1,6 DOHC 1989 - už je v novej stajni
Ford Focus combi 1,8TDdI

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #3 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: nejde mi digi palubka

po zapnuti kličku se mi rozsvíti jen osvětleni a kontrolky i ty co by neměli ale už vubec nenaskočí tan zbytek zustane to černé včera se mi to podařilo hahodit po patem zapnutí kličku a dnes už vubec nevite kde by pohla byt chyba fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g...p;g2_navId=x5c21fc94


...presne toto som riešil ale v inom vlakne mne tak isto nešlo nič ale kontrolky svietili aj tie ktoré nemali a vyriešil som to tou kostrou pod baterkou len nepomohlo čistenie,musel som dávať nové kolíky a všetko riadne prebrúsiť ale to nieje žiadny problém skús uvidíš že Ti to pomôže

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #4 od radioRH
Odpověděl radioRH pro téma Re: nejde mi digi palubka
tak sem to řadně vyčistil tu kostru a začalo to fungovat tak doufam že to bude dodry

fiat tempra 1.9 Tds-prodáno ted marea weekend 1.6 16v lpg

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #5 od vachi
Odpověděl vachi pro téma Re: nejde mi digi palubka
tak tohle mi to dělalo taky, když jsem moje tipko vytáhnul po roce z garáže, očistil obě kostry bouchnul do palubky a už to svítilo :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #6 od jimird
Odpověděl jimird pro téma digi palubka
mě nejde tachometr - jsem vyměnil čidlo a nic,taky mi nejde tlak turba a teplota vody

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #7 od MAXO1973
Odpověděl MAXO1973 pro téma Re: digi palubka

mě nejde tachometr - jsem vyměnil čidlo a nic,taky mi nejde tlak turba a teplota vody


mne tiež nešiel ani tachometer a ani teplomer :D , čidla som nemenil, ale nanovo osadil konektory na tych čidlách- a som ich napájkoval, teraz to ide ok. A može byť aj uvolnený kábel v palubke, ale skor by som povedal, že niekde na konektore... Skús potiahnuť paralelizujúce káble od čidiel do palubky a uvidíš, či bežia čidla - minimálne teplota sa dá takto preskúšať, tam je len jeden kábel :D

uloz.to/250778/zapojeniedgtpalubkyajpdf.zip

tam je schéma zapojenia DGT palubky, ale neviem motorizáciu, azda to bude rovnaké...

Fiat 600D bol môj prvý \\\\"Fiacik\\\\" ktoreho som rozobral do šrubky a poskladal - jazdil!
Tipo 1,6 DOHC 1989 - už je v novej stajni
Ford Focus combi 1,8TDdI

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.436 sekund
Powered by Kunena fórum