Elektro-spletenec za rádiem

Více
16 roků 4 týdnů zpět #1 od Charles
Tak chlapi, chlubte se kdo jak na tom jste, já jsem se naštval, protože to je u mě strašný, spousta kabelů zapojených i nezapojených :? takhle to prostě nejde :evil:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #2 od Charles
Tady je pár fotek, jak to u mě vypadá
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=10644

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #3 od Jenda
Odpověděl Jenda pro téma Re: Elektro-spletenec za rádiem
hmmm,máš to tedy zajimaví,já mám origo,dohromady 3 svorkovnive v bílé barvě.Jedna je zapojená na rádio a zapalovač a ty dvě asi příprava na zrcátka v elektrice,který zatím nemám. :lol:

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #4 od MAXO1973
tak to vyzerá hrozne, u mna je to ešte horšie :evil: , predo
mnou to mal nejaký bastard, ktorý urobil "sedliacky tunning", ktorý sa nevyhol ani rádiu... mnohé káble sú aj trojmo a tie svorky, tých je aspon 12...
Až bude čas, tak pojdem po kábloch od reprákov k rádiu, a ak dám káble naviac do šrotu, ešte aj zarobím :D
Ach, keby som mal len taký problém.... :(

Fiat 600D bol môj prvý \\\\"Fiacik\\\\" ktoreho som rozobral do šrubky a poskladal - jazdil!
Tipo 1,6 DOHC 1989 - už je v novej stajni
Ford Focus combi 1,8TDdI

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #5 od SKV
Odpověděl SKV pro téma Re: Elektro-spletenec za rádiem
Mám to taky tak - asi máme všichni stejný vůz! :wink:

Tipo 1,4 iE, najeto
235 000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #6 od jirkaR
jo mám tam něco podobnýho ale raději dotoho štourat nebudu

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • vilímek petr
16 roků 4 týdnů zpět #7 od vilímek petr
Odpověděl vilímek petr pro téma Re: Elektro-spletenec za rádiem
Já měl to samé,naštěstí to duchodce napojil přes čokoládu tak to zase nebyl takový problém.Ale taky mi jich pár zbylo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #8 od Charles
no právě že už mě to naštvalo, strašnej mrdník, spousta kabelů nezapojených a bez izolace, ono to vypadá šíleně i když tam je ten tunel :? pořád odněkud vylézá kabel a podobně :evil:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #9 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: Elektro-spletenec za rádiem
no to tvoje je nic skoro o proti mýmu , já měl tam kouly kabelů ,velkou asi 10cm a to vše zamotané do toho oochraného plechu , proti vytrhnutí dádia , kocovky byly předělávané tim spůsobem , že nějaké kabely ustřihlé a přidělané k jiným , no prostě strašný , vyřešil sem to následovně , vzal sem kleště ty kabely sem ustřihal , zaizoloval a schoval za palubku a natáhl jsem si nové kabely :roll:

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #10 od Max-el
:lol: tak to vypadá, že jsem jedinej, kterej to má opravené :twisted:

takhle to vypadalo, když jsem auto koupil a začal předělávat :lol:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #11 od Max-el
no, ale zase takovej zázrak tam taky nemám, mám tam stále připravené nezapojené kabely pro zesilovač a odpojenou "zázračnou krabičku" na automatické odpojování autorádia, tak po té zůstaly taky prázdné dráty




Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #12 od Charles
No už jsem to taky předělal aby to vypadalo lépe, ale problém se mi nevyřešil, takže nakonec mi asi odešlo rádio :cry: v pátek během jízdy přestalo hrát, proto jsem taky šel do těch kabelů...sakra to je zase pech :evil:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #13 od pardal5
jak jsem dělal podlahu tak jsem tam měl,vlastně jsou tam pořád dvakrát po 3 ndrátech s koncovkama,absolutně taky nevím kam vedou,tak jsem je tam nechal :oops:

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #14 od Jenda
Odpověděl Jenda pro téma Re: Elektro-spletenec za rádiem
no jedna svorkovnice je do zapalovače a na rádio a ty dvě co nejsou zapojený by měli bejt příprava pro ovládání el.zrcátek.Už od výroby.Ale může to bejt taky na vyhříev zrcátek,nevím jestli se to v té době dělalo,nebo na výhřev sedaček,nebo na stahování oken,přesně nevím.Už se to tu taky řešilo.

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 týdnů zpět #15 od Freedom
no tak to vypadá ještě hůř než u mě....a to sem si myslel že je to u mě hrozný.....aspoň že tam mám čokoládu

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.509 sekund
Powered by Kunena fórum