Fotky diodových ?árovek

Více
18 roků 4 dní zpět #31 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: Fotky diodových ?árovek

prave ten prerusovac. Uz ted kdyz jedna zarovka odejde, tak to blika jak splaseny. petr1978 rikal, ze se na to podiva, snad napise jestli na to prisel :)

Jo k tem blinkrum. Tam se to bude muset udelat nejak jinak. Aby to svitilo i do stran vic. Nebo si myslis ze se to po celem skle rozprostre.


Zatím jsem sa na to nestihl podívat, ale přerušovač v 1.6 DOHC to nebere :( Chová se to stejně jako by byla spálená žárovka. Taky na ten check panel jsem nepřišel. Vytáhl jsem žárovky a už mi nic nesvítí. Jen mě štve, že nepoznám spálenou žárovku když sedím v autě:(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 4 dní zpět #32 od Tkevlar
Odpověděl Tkevlar pro téma Re: Fotky diodových ?árovek
Pokud mas ty Ledky, tak ty se snad nespali, docela mala pravdepodobnost. Ja nad tim v budoucnu taky budu uvazovat, aby ten check penel fungoval i na diody.

Alfa Romeo 156 1.9JTD
Alfa Romeo 155 1.8TS (bohužel motor KO)
ex.Tipo 1.7D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 dní zpět #33 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Fotky diodových ?árovek
,,Škoda,, že ten check pnel nemám a tudíš s ním nemám žádné skušenosti pak bych nad tím mohl zalaborovat, ale tahle nedokážu poradit jak to vyřešit :cry:

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #34 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Fotky diodových ?árovek
Bych sem rád dal foto mého projektu Led ,,parkovaček,, ale nevím jak :( :?:

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #35 od Tkevlar
Odpověděl Tkevlar pro téma Re: Fotky diodových ?árovek
Tak mam koncove a brzdove svetla v LED, ale diody na Brzdach stale trochu sviti? Nemate stejny problem?
Neni tamnekde nejake elektronika, ktera dava stalo trochu proudu, aby normalni zarovka mela tzv. nazhavene vlakno? :idea:

Alfa Romeo 156 1.9JTD
Alfa Romeo 155 1.8TS (bohužel motor KO)
ex.Tipo 1.7D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #36 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Fotky diodových ?árovek
ne,ne to je blbost když ti tam nejde šťáva od spínače brzd nebo od vypínače světel tam svítit prostě nemohou! Jedině že by tam bylo nějaké zbytkové napětí s nějakého kondíku. Ale jestli máš ty obyč žárovky kde sou ve standartní patici LED tak ani tam nebudde žádná elektronika jen odpory a diody. Ale nevím co na to říká ten check panel :?

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #37 od Tkevlar
Odpověděl Tkevlar pro téma Re: Fotky diodových ?árovek
Aha. Zkusim to poradne promerit :)
Check panel hlasi chybu. Asi to odpojim :) Nemam ted moc casu aby to hledal a upravil :wink:

Alfa Romeo 156 1.9JTD
Alfa Romeo 155 1.8TS (bohužel motor KO)
ex.Tipo 1.7D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #38 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: Fotky diodových ?árovek

Tak mam koncove a brzdove svetla v LED, ale diody na Brzdach stale trochu sviti? Nemate stejny problem?
Neni tamnekde nejake elektronika, ktera dava stalo trochu proudu, aby normalni zarovka mela tzv. nazhavene vlakno? :idea:


To je fakt hovadina. To ti prostě svítit nemůže. Nejspíš máš někde chybu. Co takhle ukostření? :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #39 od Tkevlar
Odpověděl Tkevlar pro téma Re: Fotky diodových ?árovek

Tak mam koncove a brzdove svetla v LED, ale diody na Brzdach stale trochu sviti? Nemate stejny problem?
Neni tamnekde nejake elektronika, ktera dava stalo trochu proudu, aby normalni zarovka mela tzv. nazhavene vlakno? :idea:


To je fakt hovadina. To ti prostě svítit nemůže. Nejspíš máš někde chybu. Co takhle ukostření? :(


Tak jsem na to dnes vecer opet koukal a je to fakt realita. Proste jakmile otocim klickem tak brzdove svetla trochu sviti, kdyz zmacknu brzdu rozviti se normalne. Pokud na mem aute nekdo dodelaval elektriku coz dodelaval, vsude jine draty a buzirky, tak to byl nejaky mamlas. Chtel bych ho poznat :twisted:

Alfa Romeo 156 1.9JTD
Alfa Romeo 155 1.8TS (bohužel motor KO)
ex.Tipo 1.7D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #40 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: Fotky diodových ?árovek

Tak mam koncove a brzdove svetla v LED, ale diody na Brzdach stale trochu sviti? Nemate stejny problem?
Neni tamnekde nejake elektronika, ktera dava stalo trochu proudu, aby normalni zarovka mela tzv. nazhavene vlakno? :idea:


To je fakt hovadina. To ti prostě svítit nemůže. Nejspíš máš někde chybu. Co takhle ukostření? :(


Tak jsem na to dnes vecer opet koukal a je to fakt realita. Proste jakmile otocim klickem tak brzdove svetla trochu sviti, kdyz zmacknu brzdu rozviti se normalne. Pokud na mem aute nekdo dodelaval elektriku coz dodelaval, vsude jine draty a buzirky, tak to byl nejaky mamlas. Chtel bych ho poznat :twisted:


Taky jsem předělával elektriku do originálu po nějakém mamlasovi. Je to Fakt KINO. Drbel jsem se s tím asi týden :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.402 sekund
Powered by Kunena fórum