Alarm Pirahna - dotaz

Více
15 roků 6 měsíců zpět #1 od Marivater
Alarm Pirahna - dotaz vytvořil uživatel Marivater
Ahojte,
mám v mé Tempře alarm Pirahna, šlo by nějakým způsobem tento alarm nastavit tak aby když ovladačem zapnu , nebo vypnu alarm aby to jen neblikalo směrovkama, ale taky to zapískalo ? Určitě víte co mám na mysli :-)

Díky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #2 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Alarm Pirahna - dotaz
Zdar, já jsem si do Tipátka dodělal Magicar M100AS + přídavný pohybový čidla....
U tohohle alarmu to jde nastavit, u alarmu Pirahna netuším, ale nejjednodušší bys asi měl najít si na netu nějakej manuál k němu, protože jestli je to dodělávka tak jí hnedtak někdo asi mít nebude...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #3 od Marivater
Odpověděl Marivater pro téma Re: Alarm Pirahna - dotaz
No on je to originál co se do tempry montoval, alarm houka, tak si myslim ze by to nekde nejak mohlo jit, ale nemam odvahu do toho nejakym zpusobem vrtat, funguje mi alarm spolehlivě, akorát by mě to zapípání potěšilo :-) jinak se bez toho asi budu muset obejít :-)

Marivater

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #4 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Alarm Pirahna - dotaz
Tak v tom případě ti určo někdo poradí :) origo alarm sem žel bohu nikdy neměl :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #5 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Alarm Pirahna - dotaz
Mno ja mel v Tipu namontovany Jablotron a ten mel presne tuto f-ci nastavovanou pomoci jumperu na zakladni desce. Stacilo to jen prehodit, predpokladam, ze ta Piranha to bude mit take. :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #6 od JohnRoss
Odpověděl JohnRoss pro téma Re: Alarm Pirahna - dotaz
A nebo komplikovanější postup, koupit si libovolný pípák, sirénu či třeba"couvák s lambádou :lol: :lol: " . No tak ten pípák napojit co nejblíže v řj alarmu na káblík, který vydává signál na blikání, (většinou žlutý, či oranž.), a auti po zmáčknutí krásně zapípá.

Pro vysvětlení proč co nejbíže řj - těžko říci kdo a jak to zapojoval, a na výstupu z řj máš největší jistotu, že to není vedeny přes bůhví co. Aby se ti nestalo že ti pípák bude pípat třeba když budeš odbočovat vpravo, nebo vlevo.


Také bych pípák napojil přes polovodičovou diodu, ale to je složitější, zkus to takhle a dej vědět jak si dopadl, zapojení pípoše jsou všemožná a různé kombinace.

7 kousků Fiat Scudo, 1 Ducato,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #7 od Marivater
Odpověděl Marivater pro téma Re: Alarm Pirahna - dotaz
Díky za opověď,

napadlo mě to také, akorát jsem se bál toho pípání při každém odbočování :-)

Ještě skusím mrknout měl by se dát nějak sundat kryt, nebo tak něco abych se dostal k drátům, a snad tam bude nějaká možnost nastavení pomocí přepínačů. Schémata jsem k Pirahnam nějaké našel, tak se na to budu muset podívat, třeba to předemnou ten talián vypnul že to nechtěl :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.356 sekund
Powered by Kunena fórum