SOS svítí mi porucha světel

Více
15 roků 10 měsíců zpět #1 od MAJER
svítí mi porucha předních světel,ale světla svítí.očistil jsem i kontakty.a ještě mi tam svítí jakási tyčinka s kapkou.dík

fiat tempra 1.9 dt sw 66kw čím dál leší

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #2 od Charles
praskla ti nějaká parkovačka a nebo nemá dotek žárovka, pokud máš diodové parkovačky, bude to svítit stále. Ta tyčinka s kapkou signalizuje nedostatek oleje v motoru.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #3 od MAJER
asi je tam něco posranýho protože park fungujou a oleje tam mám maximum

fiat tempra 1.9 dt sw 66kw čím dál leší

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #4 od BOBO

asi je tam něco posranýho protože park fungujou a oleje tam mám maximum

A máš digitální palubovku??Jestli ano,tak lehce otoč klíčkem do první polohy,napočítej do cca 5-ti -uslyšíš to na zvuku(je to velmi,velmi tiché jakoby hučení)pak hned v zápětí otoč klíčkem na startování a mělo by to zmizet.Při časové prodlevě 2 vteřin musíš znovu celé opakovat.Pak je ale asi třeba vyhledat někoho,kdo ti vynuluje ,že se měnil olej,abys to nemusel pořád dělat.Protože je dobré pro jistotu vědět,zda je motor v pořádku.Možná máš zanesený,nebo nějak poškozený měřák oleje.Pořádně si ho prohlídni.Ale to vynulování Tě zřejmě stejně čeká.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #5 od rat21

asi je tam něco posranýho protože park fungujou a oleje tam mám maximum


Alebo mas spatne cidlo hladiny oleja. Mne to stale svietilo a niekedy to zhaslo vtedy, ked som mal malo oleja. :roll:

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #6 od BOBO

asi je tam něco posranýho protože park fungujou a oleje tam mám maximum


Alebo mas spatne cidlo hladiny oleja. Mne to stale svietilo a niekedy to zhaslo vtedy, ked som mal malo oleja. :roll:


Jojo to jsem myslela-čidlo-a napsala jsem měřák :? ehm ehm

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #7 od TooM-As
na ty světla projdi kostry a očisti kontakty. Máš tam žárovky které tam patří ? check panel měří hodnotu proudu procházející do světel a podle toho pozná že je vše jak má být .Pokud tam máš nějakej přechodovej odpor (nebo ledky) světla sice svítí ale teče nimi menší proud a check panel hlásí chybu .

Ten olej , toto čidlo na hladinu oleje je dost poruchové u většiny italů co ho měla .. někde jsem četl něco o vyjímce kvality kterou dostal bosch na čidlo.

Pak je ale asi třeba vyhledat někoho,kdo ti vynuluje

tohle slyším poprvé. Nepleteš sito s novýmy vozidly z VW koncernu ? To zhasínání při otíčení klíčku to dělá pokud není čídlo zapojené nebo pokud je rozbité . a je to řpesně tak že otočíš jednou, svítí, vypneš a rychle zase zapneš a nesvítí.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #8 od BOBO
Mě řekl opravář,že musím na počítač,kde se to musí vynulovat když jsme vyměnili olej.Já tam ještě nebyla,nemám teď zbytečný peníz.Souhlasím s tím, že to může dělat vadné čidlo.Mě ho totiž nějaký umělec co měl auto přede mnou "upravil" tak ,že vypadá,že ho přejel vzteklej tank :? .Proto tam nejdu.Možná by stačilo sehnat nové,ale ještě jsem se nekoukala,za kolik a zda vůbec jde sehnat.Neznám ani tady v okolí nikoho,kdo by mi půjčil svoje na zkoušku(a je otázkou zda jde vůbec půjčit,že?)...takže zatím dělám "mrtvého brouka"....a otáčím klíčkem.... :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #9 od rat21
Tak to mozno plati pre benzin, ale nie pre diesel.

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 10 měsíců zpět #10 od MAJER
tak jsem to dělal po tech 5 vteřinách.něco to má do sebe,ale vesele svítí dál.skusím druhé čidlo. :)

fiat tempra 1.9 dt sw 66kw čím dál leší

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.414 sekund
Powered by Kunena fórum