K čemu to je - relé v palubce, řj pod sedadlem

Více
15 roků 4 měsíců zpět #1 od oBzB
Takže jsem náhodou objevil, že nad přihrádkou spolujezdce, jakoby v ty střední části palubky je plech z pozicemi na relé, z nichž tam mám dokonce jednu zapojenou patici bez relé. Neví někdo k čemu to je? Mám tempru S, takže pochybuju, že to je příprava na nějakou výbavu, když tam není příprava totálně na nic.
Dále by mě zajímalo, k čemu je řídící jednotka (či co to je) co je umístěná v tempře pod zadní sedačkou, ale ne v tom prolisu kde je absková, ale je zavěšená na přední hraně, jakoby pod koleny cestujícího sedícího za spolujezdcem. Ta už není z mé tempry, ale nacházela se v tempře SX z 91.

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #2 od oBzB
Fotografie ty patice relé zde a zde .
Řídící jednotka je zde

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #3 od alain
Ta jako řidicí jednotka slouží na prodloužení svicení v kabině a v zadu a ještě prosvícení spínačky aspon u lančii je stejná a stejně umístěna jak píšeš.

Lancia Kappa 2.4 TDS v Kůží

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #4 od Pavel
jj jak je psáno výše tak červená krabička je na řízení vnitřního osvětlení vozu, nechápu proč ji dali zrovna tam, ale budiž. To relátko vypadá jako příprava pro mlhovky.

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #5 od oBzB
Tak že bude řízení vnitřního osvětlení zašitý pod sedačkou mě nenapadlo, ani že se do temper dávalo. Kdyby to relé bylo na mlhovky, tak by snad byly vyvedený nějaký kabely do motoru, což nejsou. Tam jsou jen vyvedený kabely u nádržky ostřikovačů, asi důsledek shodnosti elektriky s tipem (ostřikovač zadního okna, event. světel). Navíc když je zašitý takhle v palubce, kde k němu vubec není přístup, není vidět apod. Přídavný pojistky se cpou přece vedle pojistkovky, tak bych v těch místech čekal i event. relé. Asi ho budu muset někdy prozkoumat podrobněji :)

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #6 od Pavel
Hele co se týká toho relé fakt mevím, už si ani nepamatuji co sem tam měl já a to sem měl dvě tempry. Nicméně kdybys viděl co má Bravo pod schránkou tak by si se asi divil čeho sou taliáni schopný :D 8O

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #7 od oBzB

Hele co se týká toho relé fakt mevím, už si ani nepamatuji co sem tam měl já a to sem měl dvě tempry. Nicméně kdybys viděl co má Bravo pod schránkou tak by si se asi divil čeho sou taliáni schopný :D 8O


Mě stačilo vidět umístění pojistek u Punta, proti tomu je tempra zlatá

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #8 od Max-el
já tam mam taky nějaké relátka a myslím, že tam má být i řídící jednotka od alarmu. Já jí mám bohužel vymontovanou

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #9 od Tomas-Oaza
mozna by stacilo vzit tu jednotku a cislo z ni opsat do vyhledavace v eperu a ono ti napise k cemu to je :wink:

Lancia Kappa 2,4 TDS
Škoda Favorit čundrbudka

www.lanciaklub.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 1.548 sekund
Powered by Kunena fórum