Pomoc:nejde vyhrivaní zadníhi skla

Více
15 roků 8 měsíců zpět #1 od Tony1
poistky sem vymenil ale nejde to

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #2 od JiFi

poistky sem vymenil ale nejde to


změř voltmetrem, zda ti jde napětí do té vyhřívací plochy... proste na tech konektorech na skle, pokud ano, maš tam špatný kontakt a nebo něco urvaný, pokud ne, hledej chybu v drátech, přerušené atd..

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #3 od stiglitz
Mě zase nevyhřívá jeden ten "drát". To mě tolik netrápí, ale není vidět, že by byl přerušenej.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #4 od Romik
Nebo to muze bit i treba vipinacem mohl bi tam bit spatni kontakt na nem ja jsem to mel u sveho Tipa taky :D a pak jeste skusit se podivat na 5 dvere v tej pruchodce taky casto bivaji preskripnute draty pokud jsou stare. :D

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #5 od Charles
nebo je možnost, že máš špatný spínací relé v pojistkové skříni. Vyhřívání je spínané relátkem, protože tam jde docela vysokej proud a vypínač na přímo by shořel. Nebo je taky možné, že máš přerušené to vedení na okně, mě z těch asi 12 čár rozmražují pouze tak 4, zbytek je mrtvej :?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #6 od JiFi

Mě zase nevyhřívá jeden ten "drát". To mě tolik netrápí, ale není vidět, že by byl přerušenej.

no ono to videt byt nemusi, malinkou trhlinu neuvidis, jedine projit to lupou, jedine to propisknout měřákem, ten daný drát...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #7 od Romik

Mě zase nevyhřívá jeden ten "drát". To mě tolik netrápí, ale není vidět, že by byl přerušenej.

Tak to aspon nejses sam me taky nejde jeden zrovna ten prostredni jinak vsechni jdou taky nevim cim to je ubec neni videt ze bi bil nejako poskozenej :D no proste nejde.

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #8 od čenda

Tak to aspon nejses sam me taky nejde jeden zrovna ten prostredni


To je totiž přesně místo, kde se tře o zadní sklo kolo složeného kočárku :lol: :lol: :lol: Měl jsem to prodřené na Unu a mám to stejně i na Puntu. Na Tipu ne, paní mi ho prodávala, když byla teprve těhotná a já jsem přes to dával igelit :wink:

Ale abych jen neplkal - vyhřívání zadního skla má tuším odpor 700 - 900 ohmů, měří se to na kontaktech napájení. Hlavní je, aby odpor nebyl nekonečný, to by znamenalo, že je jeden z kontaktů přerušený, což je podle mé zkušenosti neopravitelná závada (leda výměnou celého zadního okna).

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #9 od Charles

že je jeden z kontaktů přerušený, což je podle mé zkušenosti neopravitelná závada (leda výměnou celého zadního okna).


No prej se to opravit dá, dokonce se to tu na foru řešilo, ale nepovedlo se mi to teď najít :oops: Ale já ti neřešim, mě jdou ty 4 proužky a to stačí, používám víc venkovní zrcátka než to vnitřní (zvyk z velkých strojů a vozidel, tam na skle zrcátko není :) )

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #10 od Romik

že je jeden z kontaktů přerušený, což je podle mé zkušenosti neopravitelná závada (leda výměnou celého zadního okna).


No prej se to opravit dá, dokonce se to tu na foru řešilo, ale nepovedlo se mi to teď najít :oops: Ale já ti neřešim, mě jdou ty 4 proužky a to stačí, používám víc venkovní zrcátka než to vnitřní (zvyk z velkých strojů a vozidel, tam na skle zrcátko není :) )

No ja bych to okomentoval asi takhle ze u velkych stroju nemas ani zadni okno to bude asi tim :D

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #11 od Charles

No ja bych to okomentoval asi takhle ze u velkych stroju nemas ani zadni okno to bude asi tim :D


To se pleteš, taky tam jsou vzadu okna, třeba jsem jezdil s MANem sklápěčkou a ten měl vzadu okno normálně skoro přes celou kabinu ;) Kombajn má taky vzadu okno, ale vidiš jim do bunkru :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #12 od Romik

No ja bych to okomentoval asi takhle ze u velkych stroju nemas ani zadni okno to bude asi tim :D


To se pleteš, taky tam jsou vzadu okna, třeba jsem jezdil s MANem sklápěčkou a ten měl vzadu okno normálně skoro přes celou kabinu ;) Kombajn má taky vzadu okno, ale vidiš jim do bunkru :)

Uznavam mas pravdu no :(

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #13 od bjukemen
...ste sa dako rozbehli vy kombajny...hh...no pozri to relatko ako pisali predomnou...

... a opraviť by sa malo dať Radek mi poradil tu samolepiacu medenu pasku už ju mam aj kupenú ale sa mi do teraz nechcelo do toho pusiť...

...inak fakt to vidno blbo kde je to prerušené ale da sa to najsť ked maš zaparene okno zapni vyhrievanie a tam kde je to prerušene sa zvykne objaviť take male koliesko trošku to asi prenaša Ja som už našiel 4 prerušenia...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #14 od čenda

samolepiacu medenu pasku už ju mam aj kupenú


Kde se to prodává? Já vím jen o jediné možnosti opravy těch drah, o vodivém laku s obsahem stříbra (z radiotechnických potřeb), a ten se mi neosvědčil, protože nedržel na skle 8O

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 8 měsíců zpět #15 od bjukemen

samolepiacu medenu pasku už ju mam aj kupenú


Kde se to prodává? Já vím jen o jediné možnosti opravy těch drah, o vodivém laku s obsahem stříbra (z radiotechnických potřeb), a ten se mi neosvědčil, protože nedržel na skle 8O



http://www.ges.cz/?page=index&lang=cz&cur=CZK&gcat=XMZ&ipp=12&or=sort&of=1&inc=detail&gesid=GES07713034

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.472 sekund
Powered by Kunena fórum