vynulovanie tachometra

Více
15 roků 7 měsíců zpět #1 od paatres11
vynulovanie tachometra vytvořil uživatel paatres11
preco mi vynulovava niekedy tachometer a nastavenie osvetlenia palubky.robi to iba pry prvom (ranom)starte potom to nadstavim a funguje to yase istu dobu.poistka je dobra

Patres11
1.6dohc r.v.89 digital palubka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #2 od zefo
Odpověděl zefo pro téma Re: vynulovanie tachometra
Slaba baterka? Myslim ze ked napatie klesne pod urcitu hranicu tak to je to iste ako keby si ju odpojil.

Fiat Tipo 1.7D, 1989, 112.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #3 od command
Odpověděl command pro téma Re: vynulovanie tachometra

Slaba baterka? Myslim ze ked napatie klesne pod urcitu hranicu tak to je to iste ako keby si ju odpojil.

No mne vynulovava iba ostvelenie palubovky vzdy ju musim zosilovat aby som na nej nieco videl ked je silne slnko a bateria je cisto nova ma necely tyzden

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #4 od zefo
Odpověděl zefo pro téma Re: vynulovanie tachometra
Pri problemoch s elektrikou je dost tazke davat rady. Moze to byt cokolvek. Mne nastavenie pristrojovky funguje bez problemov, ale par krat sa mi stala podobna vec ze sa vsetko vynulovalo. Bolo to ked mi auto zhaslo pri rozbiehani: baterka 74Ah - nabita, spusteny fukar, svetla, radio. Nemal som cas vsetko vypinat tak som nastartoval. Pri starte baterku stiahlo tak ze sa vsetko resetlo.

Fiat Tipo 1.7D, 1989, 112.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #5 od Tonny Tempra SW
Aj mne sa to iste stalo teraz ako boli tie velke zimi,stiahlo mi osvetlenie pristrojovky,vynulovalo hodiny a kilometrovnik,myslel som si ze je v haji poistka ale bolo mi povedane ze toto je pri tejto palubovke uplne normalna vec,ze sa to takto resetne a tym sa chrani napetie v baterii aby sa zbitocne nevybijala.Asi to bude mat nieco do seba ked sa to vyskituje na dost dalsich autach.Takze nie som jediny koho takato vec vyskitla.Nastavil som to a je to opet v uplnom poriadku.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #6 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: vynulovanie tachometra
...zaujimave mne sa ešte take nič nestalo a to parkujem auto už druhú zimu pred činžiakom...sice mam 100Ah bateriu ale to je jedno...ma niekto z vas novu bateriu a tiež sa mu to stava...???...aby sme vylučili inu chybu...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #7 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: vynulovanie tachometra
Ano dělá to hlavně v zimě, kdy jsou dost vysoké nároky na odběr z baterie, napětí v síti poklesne pod 9V a palubka se resetuje...měl jsem to samé z digitálem 2x se mi to stalo minulou zimu...jinak jak tu někdo psal týden stará baterie, doporučil bych ji vyndat a dát přes noc na nabíječku, jelikož nová baterie sice má napětí a všechno, ale není ještě správně naformovaná a tak neudrží plnou kapacitu. Když se s tím jezdí, tak se časem zformuje, ale takto je to rychlé a jisté, že bude spolehlivě fungovat ;)

to bjukemen: jak se ti povedlo tam narvt 100Ah baterii, taková se nevejde do držáku ani náhodou, já mám 74Ah (největší) a je přesně do držáku, větší tam nejde nacpat ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #8 od Tonny Tempra SW
moja bateria ma 1 rok a je to 74 ah.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #9 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: vynulovanie tachometra
nie vsetky baterie, co maju vacsiu kapacitu musia byt zakonite vacsie...

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #10 od zefo
Odpověděl zefo pro téma Re: vynulovanie tachometra
Vacsina elektroniky ma tzv. brown out detector ktory v pripade poklesu napatia bezpecne odstavi cele zariadenie aby nedoslo k poskodeniu. Predovsetkym u digitalnych systemov nie je zarucene ako sa to bude spravat pri nedefinovanom napati. Je mozne ze na nieco podobne mysleli aj sudrohovia pri navrhovani digitalnej pristrojovky. Alebo na to nemysleli a vysledkom je reset vsetkych nastaveni.

Fiat Tipo 1.7D, 1989, 112.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #11 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: vynulovanie tachometra
taky se mi to stalo letos v zimě,když jsem startoval.prostě pokles baterky

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #12 od paatres11
Odpověděl paatres11 pro téma Re: vynulovanie tachometra
no asi to bude tou bateriou dnes vecer som uz nenastartoval.bateria je uz na nabijacke.

Patres11
1.6dohc r.v.89 digital palubka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #13 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: vynulovanie tachometra

to bjukemen: jak se ti povedlo tam narvt 100Ah baterii, taková se nevejde do držáku ani náhodou, já mám 74Ah (největší) a je přesně do držáku, větší tam nejde nacpat ;)



...no vybral som ten plast čo tam je a trošku som prihol ten kaslik čo drži bateriu...dnes to odfotím a hodím vam foto aka je velka len tak zo srandy...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.469 sekund
Powered by Kunena fórum