Jak pridelat univerzalni prahy?

Více
14 roků 10 měsíců zpět #1 od Romik
Potreboval bych poradit prosim :!: zakoupil jsem si univerzalni prahy na tipo :D jsou dlouhe takze je jasne ze si je musim skratit :!: to bi nebilo zase tak slozite :!: ale ubec nevim jak je mam pridelat na auto :idea: ubec me nic nenapada :idea: co me napadlo tak ze na konec a zacatek jako ze smeru od kola to chitnu na vruty ale to nejde neni to tam kam prichitit :( nevite teda nekdo jak na to mam jit aby mi to tam sedelo :?: :?: dekuji za pripadnou pomoc :cry:

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #2 od TDGT
predek a zadek v pohode chytnes na samorezky, ve predu uplne jednoduse protoze je tam plastovej podbeh, a za nim hned prah takze staci malinkym vrtackem a aku navrtat dirku a je to v pohode , to samy v zadu, a zbytek prahu dolepit silikonem nebo kterymkoliv jinym lepidlem na prahy, v prodejne ti poradi nejlip

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #3 od Romik
Mno dik za radu skusim to me to taky takhle napadlo ale nevedel jsem jestli to pujde ale no tak skusit to muzu uvidi se jak to bude drzet

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #4 od stiglitz
Silikonem asi ne, já bych dal polyuretanový lepidlo co se s ním lepí autoskla, tím mám lepenou stříšku a drží parádně.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #5 od Charles
Jo přesně tak PolyUretanové lepidlo. Ale bacha, jak to jednou přilepíš, tak bez poškození prahu to nesundáš. Tohle lepidlo je pevné a zároveň houževnaté a trhá se jenom opravdu s velkým násilím :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #6 od zula
ten silikon není špatnej,ale když tak kup neutrální.ty ostatní jsou kyselý a může pomoct k rezavění

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #7 od stiglitz
akorát nedrží.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #8 od Romik
No tak urcite pouziju nejaky ten silikon nez lepidlo nerad bych ti prahy nejako rozlamal kdyz je budu sundavat a a v pripade ze je prilepim tak se asi rozlamou pri sundavani :? takze silikon :)

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #9 od Charles
Dělej, jak myslíš, ale až se ti při 100-120km/h práh utrhne a odletí do dály v tom lepším případě, tak pak budeš nadávat víc, než kdyby jsi to měl den sundávat z prahu. V tom horším případě se může stát, že až ten práh poletí, tak někdo za tebou se lekne, strhne to a ještě budeš mít pěkný problémy....to pak po Tobě půjdou jako slepice po flusu ;)

Já měl naštěstí ten jemnější případ, že jsem jen přišel o jeden práh na pravý straně a bylo to večer. Ale už jsem ten nástavec nenašel :roll:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #10 od mt-tuning
pouzi silikon typu Bond..... to je ktory tvrdne.. osobne pouzivam cierny na autookna.... a dolu to ide tiez, nemusis sa bat ze ti praskne prah... len pak treba opatrne....

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #11 od Romik
tak jo koupim silikon jak radite jinak prahy uz jsou pridelany :D

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.423 sekund
Powered by Kunena fórum