nasavač vzduchu

Více
14 roků 7 měsíců zpět #1 od Dvoři
nasavač vzduchu vytvořil uživatel Dvoři
Zdravím pánové možna blbej dotaz ale mám sportovní filtr a chtel bych dát na haupnu nasavač vzduchu ale mám stach aby mi do motoru nelítal bordel a hl aby nestříkala voda přímo na filtr když bude pršet zajmalo by mi jestli ho tam dam a necham to nebo se tam dá nějaká vložka nebo jak se to řeší?Díky za rady

bývalé--Tipo 1.8 GT r.v.93 77kw
nyní--Alfa Romeo 2.0JTS r.v. 2002 125kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #2 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: nasavač vzduchu
No tak voda i bordel se tam dostane i když tam nasávač nemáš...ale k věci, nedává se tam nic, jen maximálně tahokov, aby to chytilo ty velké nečistoty. Pokud bys tam dal nějakej filtrační papír nebo cokoliv jinýho, tak nasávač pak pozbývá smyslu, protože ten vzduch by byl stejně zastavenej tímhle. ten filtr si s tím poradí a troška vody za deště tomu neublíží, dekarbonizace se taky dělá vodou ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #3 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma sání
já jsem to měl udělané takhle(viz galerie) http://www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=16529 . nikdy jsem to nedokončil, ale i ve fázi v jaké je to na fotkách byl filtr v suchu a moc bordela tam taky nebylo. btw tu kapotu pořád mám v garáži, tak kdyby byl třeba zájem, je v bílém základu

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #4 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: nasavač vzduchu
To já bych právě chtěl dát nějaký náporový nasávání do přední masky. Efekt to mít asi velkej nebude, ale efektní by to bejt mělo. Předsedo, tohle ani nečti, to jde mimo tebe. :lol:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #5 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: nasavač vzduchu

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #6 od ska8er
Odpověděl ska8er pro téma Re: nasavač vzduchu
nechaj sa inspirovat!
www.fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=22235
voci vode to ochranis polohou.aby ked auto bude stat neprsalo na ten filter a aj ked bude v pohybe aby netieklo, da sa to vymysliet. ale najjednoduchsie riesenie je casto to najlepsie.

FIAT TIPO 2.0 16V SEDICIVALVOLE 107KW
FIAT TIPO 1.4 51KW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #7 od Dvoři
Odpověděl Dvoři pro téma Re: nasavač vzduchu
pánové sorry že píšu až ted ta kapota by se mi líbila ale tohle co tu máte v odkazech asi neudělám jen vyříznu díru a nasadím ten nasavač a uvidíme co všechno najdu v motoru :D tak pak pošlu foto...díky

bývalé--Tipo 1.8 GT r.v.93 77kw
nyní--Alfa Romeo 2.0JTS r.v. 2002 125kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #8 od ska8er
Odpověděl ska8er pro téma Re: nasavač vzduchu
o bordel sa ty neboj. ale vody sa musis bat. preto musis vhodne umiestnit ten nasavac. radsej 100 krat meraj a 1 rez.

FIAT TIPO 2.0 16V SEDICIVALVOLE 107KW
FIAT TIPO 1.4 51KW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #9 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: nasavač vzduchu
Proto dám nasávač do masky, nebo do nárazníku. Respektive spojleru.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.405 sekund
Powered by Kunena fórum