neony

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #1 od Nismowill
neony vytvořil uživatel Nismowill
ahoj všem Tipákům,

chci se zeptat která věc je lepší...chci dopředu pod kastlík a pod volant dát neony, ale nevím jestli je lepší koupit ten průžný led diodový proužek...určitě by to bylo vhodnější na instalování ale co světlo??? bude stejně dobré jako u klasických trubicových neonů??
co vy na to?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #2 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: neony
je to úplně jedno, já jsem tam měl oboje...červené led pásky a potom modré neonky. dneska to mám vyhozené, protože to v nočním provozu vážně vadí očím a člověk se pak nesoustředí na skrytá noční rizika...prostě oči vidí více světla a jsou méně roztažené zornice, tím se zhoršuje možnost rozeznávat v noci

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #3 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma děkuji
no já je tam chci dát a chci je napojit na střešní světlo, že by to svítilo jen při otevření dveří, vůbec a nebo pořád...prostě na ten samej čudlík, kterým řídíš světlo na stropě...já vím, že to oslňuje, není to příjemné...ale semtam si posvítit nebo na ty dveře...to je hezký...tak díky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #4 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: neony
a napojit takovou kouzelnou krabičku, zpožděné zhasínaní světla v iteriéru vozidla.. večer odcházíš od auta, zamkneš a ještě chvíli to svítí a pak pozvolna ztlumuje až zhasne.. nebo při odemykání se interiér nasvítí neonem, v noci dálkáčem odemkneš a už svítí neon..

jj, cipovinky big beat..

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #5 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma pičovinky
jojo přesně tak, jen at to mám pěkně sladěné...dálkáč mít budu taky....ale o jaké krabičce to mluvíš, aby to ztlumilo postupně??? a jak to napojit na dálkové ovládání??? spousta nových informací pro mě...teda teda :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #6 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: neony
stačí taky připojit na centrál.. jinak výroba cca 5o-1oo,-kč
www.ladaauto.wz.cz/osvetleni.jpg
www.ladaauto.wz.cz/osvetleni1.jpg
www.ladaauto.wz.cz/osvetleni2.jpg
jinak dá se to někde sehnat i origo.. ale nebude to tak levné..

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #7 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: neony
velmi užitečná informace i pro mě:)

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #8 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma jejda
tak na tohle jsem tupej....mlhovky jsem sice zapojil sám, rádio, repráky, podsvětlení palubky..ale tohle je na mě moc :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #9 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: neony
no koukám, že v tom autě bude milion metrů kabelů a samá cipovina :)
Pokud to budeš dávat jen takhle, tak to i pozbývá smysl, ale kdo chce kam...jak jsem psal, měl jsem červené i modré, ty červené jsou takové jemnější.
To napojení by samozřejmě šlo vymyslet, ale to bys musel překopávat tolik věcí, což není zrovna zadarmo a spousta času...třeba udělat to, že když sedneš do auta, zavřeš dveře tak to bude svítit třeba 2 minuty, ale jakmile zapneš zapalování, tak to hned zhasne atd.
Prostě já už dneska vidim věci jinak než před pár lety, u takhle starého vozu je to zbytečnost a je lepší dát ty koruny do jiných oprav (třeba díly podvozku)...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #10 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: neony

Prostě já už dneska vidim věci jinak než před pár lety, u takhle starého vozu je to zbytečnost a je lepší dát ty koruny do jiných oprav (třeba díly podvozku)...


tak on to každej vidí jinak třeba já bych jsi to na své temřičce asi také nedělal protože to asi už nemá cenu ale ne každy jsi to říká někdo raději koupí ty neony a další vychytávky a někdo jako ty(třeba i já)koupí díly na podvozek!!!...i když já bych raději do Tempřičky mooc neinvestoval a koupil bych jsi jiný auto v lepším stavu 8) jen tím chci říct každej má svůj názor:)

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #11 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma MILIONY KABELŮ
no tak zas tak pičovinkatý to nebude... chci jeden neon do plata na normální vypínač a ty dva na ty dveře...je to jedno, že to zhasne hned,,,to nevadí...počítal jsem jen s těma dveřma.... kdybych měl zrovna do čeho vrážet peníze...bude nový lak...na podvozku není jediná chybička, všechno je jako nový...zadní tlumiče,silentbloky přední náprava...všechno je krásně zdravé!!!! a sportovní podvozek se mi tam dávat nechce, jelikož je to investice jen do tohoto auta a navíc drahá investice, kdežto hifi, neony, dálkový ovládání se dá použít dál do něčeho jiného.... no je to všechno věc názorů a hlavně představ!!!!! jaký si to uděláš takový to máš :-) jinak ta palubovka se mi docela povedla, sehnal jsem normální žárovičky s modrým sklem, takže to svítí hezky do modra..sice to není sitá barva ale taková světloučká, tak to moc nemlátí do očí :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #12 od Michael!!!
Odpověděl Michael!!! pro téma Re: neony
kde jsi sehnal ty žárovičky???...bych měl také zajem:)

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #13 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: MILIONY KABELŮ

...bude nový lak...na podvozku není jediná chybička, všechno je jako nový...zadní tlumiče,silentbloky přední náprava...všechno je krásně zdravé!!!!


to budeš natírat štětcem? aby tě nástřik nevyšel dráž než další auto, jinak lak se dá za pár stovek pastou stáhnout tenký film a pak to zase zaleštit.. a jako nový.. akorát čas od času to musíš napatlat a přeleštit..
jestli by taky nevyšlo potažení autofolií levněji jako nástřik

co se týče podvozku a náprav? ty jsi s tím byl na STK a tam ti řekli že OK ?

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #14 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma aha
no jo..tady je někdo chytrej..objasním ti pár věcí...
za 1. táta má vlastní autoservis s lakovnou (na barvy má 30%slevy) takže platím jen barvu a lak. práci zaplatím pouze svým a tátovým časem, takže za práci žádné koruny! a myslíš že musím čekat na STK, když mám tátu mechanika, který tuhle práci dělá přes 20let a má vlastní autoservis????
za 2. auto vlastnil starý děda,(1.majitel) který za 15let najezdil pouze 61tkm. a pečlivě se o to staral co se týče mororu a podvozku..Jsou tam nový přední ramena, kotouče, destičky...vypadá, že je měněná i poloosa no možná jen manžeta...všechno v nádherném stavu...podvozek je komplet nastříkanej gumoasfaltem a krásně čistej bez špetky koroze, jediné co můžu vyloučit je zadní díl výfuku, který má povrchovou korozi, ale čemu se divit, je to originál 15let starý výfuk-jinak OK. Co můžu autu vytknout je to, že děda za těch "pár" kilometrů odřel pravý a levý bok. právý bok přišel o zrcátko a spolujezdcovy dveře se zadníma dveřma byly dost odřené. levý bok nějak šikovně odřel, že vzal jen zadní dveře... takže spolujezdcovi dveře jsem vyměnil z bílého tipa, které mělo tyto dveře bez koroze... takže teď už víš důvod proč to budu lakovat....
Za 3. původ vozu je z Itálie, kde jsem ho sám za symbolickou cenu koupil a ještě za lepší cenu koupil na to kola! Itálie=žádná zima=žádná sůl!!! takže chápeš, že auto je co se týče podvozku v pořádku... jel jsem s ním domů 800km v kuse a všechno v pohodě....

čili...chápeš???

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Nismowill
  • Autor tématu
14 roků 4 měsíců zpět #15 od Nismowill
Odpověděl Nismowill pro téma žárovičky

kde jsi sehnal ty žárovičky???...bych měl také zajem:)




no došel jsem normálně do autodílů u nás ve městě...a koupil jsem modré žárovičky :lol: místo těch plátků zelenejch v palubovce jsem dal modré a tadá a je hotovo, sice to není přesně podle mých představ ale lepší to nebude :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.502 sekund
Powered by Kunena fórum