Sedačky z Coupe

Více
14 roků 1 měsíc zpět #1 od Tomio007
Sedačky z Coupe vytvořil uživatel Tomio007
Kluci řešil tady už někdo kompletní sedačky z Coupe? Montáž,popř. co všechno k nim ještě potřebuji? Díky

Fiat Tipo 2.0 8V Granturismo-Modřenka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #2 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Sedačky z Coupe
predek upravovat nemusis vubec , se zadkem si musis trochu pohrat

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #3 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Sedačky z Coupe
a nepříjde vám trochu divný dávat do pětidveřové verze sedačky z auta s castlí coupé? Samozřejmě pokud má zadavatel 3dv. verzi, tak mlčím jako pěna...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #4 od Tomio007
Odpověděl Tomio007 pro téma Re: Sedačky z Coupe
Mam 5dvirko,ale jsou to luxusni sedacky,lepsi nez nejake skorepiny podle meho.

Fiat Tipo 2.0 8V Granturismo-Modřenka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #5 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Sedačky z Coupe
horsi by bylo kdyby do tridverove verze daval sedacky z 5 dverove ktery nejdou sklapet, takhle je to spise jeste + :)

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #6 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Sedačky z Coupe
no já v tom plus nevidím...ale každý podle gusta
Kdyby jsi si sehnal kompltní interiér v kůži třeba z alfy 145, tak ti to tam sedne jako prdel na hrnec bez úprav :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #7 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: Sedačky z Coupe
Sedne to tam bez problémů, akorát na ten zadek musíš vyrobit držák opěradel, sedáky by měly pasovat. Aspoň tak jsem to měl já se sedákama z dedry.

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #8 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: Sedačky z Coupe

Mam 5dvirko,ale jsou to luxusni sedacky,lepsi nez nejake skorepiny podle meho.


...tak to ti musím oponovat. Sedačky v Coupé mají sice dobré boční vedení, ale ten spodek sedáku nic moc - jsou moc ploché a jezdím po nich. Když jsem naopak vezl bratrance (ten má to Coupé) v mém Tipu, kde mám Recara, tak je hned chtěl vyměnit, kdyby šli na jeho... A skořepiny jsou od toho, aby podržely tělo. Tak nevím, jestli vůbec víš, co tady píšeš... Jestli ti jde o vzhled, nech si přešít svoje a budeš je mít na míru podle svýho gusta. Ale jak psal Charles, daleko lepší je sehnat třeba ty z Lancie nebo origo Recara...toď můj názor

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #9 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Sedačky z Coupe
jak rika MK, jinak ty z lancie nemaji chybu sou to vlastne ty samy co se davali do Coupe Limited a Pluska, jen v jiny kombinaci, ale ty je temer nemozne sehnat, jinak ty recara ted nekdo nekde prodaval,

MK-Tec: jak to vypada u tebe mas jeste tipo, sem se nad tim tak zamyslel a planu bylo hodne tak by me zajimalo jak pokracujes, tvuj projekt me fakt zajimal, nebo uz mas neco jineho?

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #10 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: Sedačky z Coupe
...vidiš v popisu, že ho mám. Je v garáži, co by teď dělal na cestě, že...? Neboj, tohle Tipo zůstane doma - navždy! Vždyť jsem ho mazlil a ladil a stále je co vylepšovat... Jak jsem tu již někde psal, foto zveřejním, až to bude skoro hotové. Když to dáváš postupně, tak to není ono... aspoň můžete něco očekávat a pak v reálu uvidíte, zda to očekávání splnilo, či je to jinak, no ne?

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #11 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: Sedačky z Coupe
Ja mam zkusenost, ze 3dv ma trochu jiny kolejnice nez 5dv.

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #12 od TDGT
Odpověděl TDGT pro téma Re: Sedačky z Coupe
MK-tec , no ne ptam se proto, ze si ho mel na prodej a chtel kupe jak sem tu nekde cetl tusim (ale nevim jiste),no ja si myslim ze by nebylo spatny udelat celou dokumentaci jako to delaji na italiancars.org v sekci projetky, tam je to radost vzdy cist a ma to velkou odezvu :wink:

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.451 sekund
Powered by Kunena fórum