boční blinkr z fábie

Více
16 roků 8 měsíců zpět #31 od hovi
Odpověděl hovi pro téma Re: boční blinkr z fábie

Zdarec,to jsou ony na tu fabii? audi.autodoplnky.cz/audi-a3/bocni-blinkr...coroba-ibiza-s551764

jojo to sou oni ,ale mě se třeba ty čirý nelíbí , nevim tedy jakou máš baru auta ale řekl bych že ke stříbrný by sedli dobře, jinak já tam mam orygo fabie kouřový

tipo 1.6 ie decent tuning - 14"alu , sportovní filtr,prahy,leddiodove neony,blinkry fabia,mračítka, M3 zrcátka ...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #32 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: boční blinkr z fábie

Mám doma z Fábie, ale jenom kryty, ne ty vnitřky - objímky. Mám prostě jenom ty sklíčka s nalepeným tím plastem. Dá se to sehnat samotný?(objímky)?

jsem tam dal objímky ze 120 a taky to tam drží akorát to chce přichytit tavnou pistolí :idea:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #33 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: boční blinkr z fábie
Hele a když tam dám blinkry z felicie, bílý, budou poldové pyskovat? Nebo na STK? Může se to použít?

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #34 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: boční blinkr z fábie
no já je chci taky vyměnit, jenže má to dva háčky, první je, že jsou to kapku jiné, ale vejdou se tam a druhé že bych tam musel měnit žárovku "zevnitř" takže nevím jak to řešit,a uvažuji

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #35 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: boční blinkr z fábie
Asi se to vycvakne na těch pacičkách a vytáhneš to i s objímkou na kabelu ven. Já to taky neviděl ale musí to bejt vyřešený.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #36 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: boční blinkr z fábie

Asi se to vycvakne na těch pacičkách a vytáhneš to i s objímkou na kabelu ven. Já to taky neviděl ale musí to bejt vyřešený.


no snad to tak půjde, zatím to vypadá uplně jinak, spíše to co tam chci dát žádné pacičky nemá a lepí se to pomocí oboustranné těsnící gumy přímo na ten plech, takže sundávání, ehm ehm, asi ne, možná tam spíše dát LED žárovku, abych se nemusel bát, výměny žárovky.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #37 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: boční blinkr z fábie

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #38 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: boční blinkr z fábie

www.aukro.cz/item442691937_bocni_blikace...felicia_105_136.html


No to ano, ale já mám doma něco uplně jiného, jak bude možnost vyfotím

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #39 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: boční blinkr z fábie
Tyhle pacičky mají. Tak jak je to s tou policií?

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #40 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: boční blinkr z fábie
Haló, tady Matka Země, jak je to s policií, když bude Tipo mít boční blinkry z Fabie, nebo filcky?

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #41 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: boční blinkr z fábie

Haló, tady Matka Země, jak je to s policií, když bude Tipo mít boční blinkry z Fabie, nebo filcky?


Vůbec nic, mám je tam taky, oni ho**o poznaj jestli to tam tak je...kdyby jsi je vyhodil úplně, tak se taky nic nestane...pokud jsi viděl, tak jsou i fabie (a další), co boční blinkry na blatnících nemají ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #42 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: boční blinkr z fábie
Asi máš pravdu.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #43 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: boční blinkr z fábie
nevim jak je to teraz, ale ak sa pamatam, ak je svetlo homologovane na pouzivanie na pozemnych komunikaciach, je asi jedno na akom aute je... kym to nezasahuje do zmeny karoserie a je na spravnom mieste a plni svoj ucel tak by ziadny problem nemal byt jak s policajtami tak s stk... ja som mal dlhe roky bocne smerovky s favorita, a nikdo si toho nikdy nevsimol

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #44 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: boční blinkr z fábie
No ano. Ale je problém, někdo tu kdysi psal že na technické kontrole měli kecy, když narouboval novou masku i s novými světly na model, který byl vyroben před rokem 1993. Tak. A teď píšeš ze by neměl být problém - pochopil jsem to dobře s jakýmkoli světlem? Hypoteticky, pokud bych dal kupříkladu světla z jiného auta dozadu, neměl by být problém? Moc se mi to nezdá.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 7 měsíců zpět #45 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: boční blinkr z fábie

No ano. Ale je problém, někdo tu kdysi psal že na technické kontrole měli kecy, když narouboval novou masku i s novými světly na model, který byl vyroben před rokem 1993. Tak. A teď píšeš ze by neměl být problém - pochopil jsem to dobře s jakýmkoli světlem? Hypoteticky, pokud bych dal kupříkladu světla z jiného auta dozadu, neměl by být problém? Moc se mi to nezdá.

poriadne si precitaj co som napisal.... ,,ked to nijak nezasahuje do zmeny karoserie...,,,
dalsia vec je ta ze faceliftove svetla si kludne dat mozes, nezalezi na aky model boli, su to zamenitelne casti vramci jedneho modelu... /to iste ked niekto prerobi skodovku uzovku na M model...

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.577 sekund
Powered by Kunena fórum