Blow Off ventil na 1.9TD,jen ze zvedavosti

Více
14 roků 11 měsíců zpět #16 od mt-tuning

moc diky za ochotu MT, tady v nasich koncinach sem zatim nic takoveho nevidel a myslenka udelat to me napadla uz davno

ja to mam na benzinovom passate 1.8t... ale zasa u mna je to ine, vykriva to turbodieru...

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #17 od TDGT
jasne no u turbobenzinu to ma i prinos funkcni nez esteticky,kamos to ma taky na Puntu GT 1.4 Turbo a nadhera,kazdopadne libi se mi to u dieslovych motorizaci tak sem zvedav

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #18 od misiak
nejak to tu upadlo... mna by naozaj zaujimalo ako sa to da urobit na td
MT-tuning :?: :?:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #19 od mt-tuning
td dump valve funguje na principe mikrospinacu na spojke... kedze benzin ma klapku a ta ked sa uzavrie, podtlak otvara odfukovy ventil ktory vypusti prebytocny tlak s turba.. u dieselu tato klapka nieje.. preto mikrospinac na spojke... cize vzdy ked stlacis spojku, mikrospinac zopne modul ktory odfukne tlak z hadice..... je to vazne iba na show.... este som sa k fotkam nedostal, chvilku strpenia...

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #20 od misiak
zacina sa mi to pacit tesim sa na pokracovanie :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #21 od petr1978
Mám Blow-Of na Turbo benzínu a ten zvuk je příšerný :( Naopak to chci nějak odbourat, zní to jako když se sype kupa šrotu :( Filtr mám kůžel a přes ten je to neskutečně slyšet v kabině. Víte někdo jak přesně má fungovat? Má přes podtlak procházet nějaký vzduch nebo mám v něm jen díru? Když ucpu jeden přívod vzduchu a do druhého fouknu, z podtlaku mi jde vzduch. Má to tak být?

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.354 sekund
Powered by Kunena fórum