maly sportovní filtr?vyznam?montaz?

Více
15 roků 2 měsíců zpět #16 od BlackJack
Černota na tom filtru byla, i když všechno ostatní bylo relativně suché. Prostě k tomu dochází :wink:
A čistit vzduchový filtr ... klasicky - ručně vyprat s nějakým saponátem, osušit (ne vysušit), nasadit (úplně se vysuší při nasávání vzduchu). Čistit teplou vodou až do doby, dokud nepoteče nezakalená voda. Nepoužívat agresivní čističe, jarová voda je ideální. Dá se vyčistit i technickým benzínem. Já bych z toho vědu nedělal a nekupoval drahé čistící prostředky. Je to tahání peněz z lidí. Máš to stejné, jako když zakoupíš produkt a musíš používat jen jejich čistící prostředky.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 měsíců zpět #17 od Honza
čištění sporotvního filtru = koupit ty přípravky co na to patřej,jinak se dřív rozpadne.. čistit dle prostředí kolem 5000km, samodomo čištění -jarová voda, proplachovat zvenitř ven, pak ošetřit a napenetrovat silikonovým olejičkem (ale ne tak aby to z toho teklo).... po čase nástřik/částečný vyčištění opakovat (jemnej poprašek v sání mluví za vše, že filtr ztratil účinnost..)

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 měsíců zpět #18 od BlackJack
Honzo já jsem proti silikonovému olejíčku. Když-už tak jedině silikonový olej - sprej a mírně poprášit. Ale vlastnosti silikonového oleje jsou, že nezachytává nečistoty, ani prach. Silikonový olej navíc ucpává póry.
Mně se nápad se silikonem nelíbí. Asi si myslel penetrovat, aby nebyl takový dolámaný, ale filtr sám o sobě protáhne tolik vzduchu s určitou relativní vlhkostí, že nehrozí aby vadnul.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 měsíců zpět #19 od bjukemen
...presne ako píše Honza...

...a až si niekto myslí že pripravky na čistenie športoveho filtra su len tak pre okrasu tak je na omyle...plnia učel a jarova voda ho aj tak nevičisti od oleja atd. a po vypratí a vyschnutí a musí penetrovať olejom na filtre aby mal patričnu učinnosť...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 2 měsíců zpět #20 od bombastiq
já bych to tam nedával 1,9 td má tendenci vyhazovat olej
lepší je když už Oil "kečr"
ale tam stačí použít starou pikslu 1L od oleje a tu hadicu tam čupnou
a není to muj výmisl

máj to borci aj na F-MTX

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #21 od zula
podívej se na fotky ke mně do galerie.tam je můj zlepšovák na kliku

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.334 sekund
Powered by Kunena fórum