mt-tuning fiat tipo evoluzione.../2002-2009/

Více
14 roků 4 měsíců zpět #61 od Charles

tomu moc nevěřím, ale budiž.... záleží na každém policajtovi asi... podle mě to je krytí činné plochy a nikde není stanoveno ve vyhlášce nic o tom, že se to týká jen stíraného prostoru stěrači, to je hovadina....


ale neni, když budeš mít sklo zaflákaný od jezdění, taky uvidíš jen tam, kde stíraj stěrače...já asi zajedu na STK ti vyfotit papír, kde je napsáno, co vše se musí sundat nebo jinak oddělat, aby bylo možné projít STK s kladným posudkem....

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #62 od Vali
Prvně jsem sem nechtěl psát a odklánět to ještě více, než je, ale nedalo mi to, co sem tam tady čtu. :roll: Jifi je třeba si uvědomit, o co v tomto vlákně jde, zcela evidentně jde o to, jaká práce je na tom autě provedená a jak to vypadá v průběhu fáze přestavby. Jsi asi jediný, co tady řeší, co by na to řekli policajti a jak takové úpravy jsou pro tebe zbytečné, přestože to chválíš. Ve většině příspěvků jsi zrovna ty ten mravokárce, co napomíná za OT, tak tomu poněkud přestávám rozumět. Asi každému je jasné, že policie tuningu moc nefandí.

Tohle je pro mě opravdu čistá práce, před kterou smekám, protože vím, že bych tohle nedokázal a fandím tomu, že si někdo dá toli času, aby si poskládal svoje auto. Ti co ví jak to mylsím, asi můj příspěvek pochopí, to že to pochopíš ty Jifi a nebudeš to brát útočně s tím nepočítám.

Mario držím palce a těším se na další fáze :wink: Passat vypadá, že bude asi taky mazlík :lol:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #63 od Jirka148
Odpověděl Jirka148 pro téma Ahoj
Teprve začínám s tuningem tipa a rád bych se zeptal jak jsi začínal ty? Co jsi začal tunit jako 1 a poslední. A jestli jsi ty spojlery a nádeh přední kapoty sehnal na inzerát nebo v shopu protože ja sem akorát viděl ty nárazníky v shopu 1 bud prední nebo zadní za 6000kč všude, leněji jsem nenašel. a na inzerátech pro tipo nic není.
Mužeš mi prosím tě pomoci??? :roll: :wink: :?: :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #64 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: Ahoj

Teprve začínám s tuningem tipa a rád bych se zeptal jak jsi začínal ty? Co jsi začal tunit jako 1 a poslední. A jestli jsi ty spojlery a nádeh přední kapoty sehnal na inzerát nebo v shopu protože ja sem akorát viděl ty nárazníky v shopu 1 bud prední nebo zadní za 6000kč všude, leněji jsem nenašel. a na inzerátech pro tipo nic není.
Mužeš mi prosím tě pomoci??? :roll: :wink: :?: :wink:

vsetko je vlastna vyroba.. na zadny som pouzil nadstavec narazniku od riegeru pre audi a3 ale rozrezal som ho na casti a prerobil k obrazu svojmu
takto vypadal original

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.349 sekund
Powered by Kunena fórum