Nové služby - vývoj a testování

Více
16 roků 11 měsíců zpět #1 od webcrawler
V současnosti se Vám snažíme nabídnout stále dokonalejší služby, které vyžadují i několik měsíců vývoje. Proto bychom rádi, kdyby jste se zapojili i vy do jejich testování a Vašimi nápady a náměty nám naši práci pochvalili i zkritizovali.

Nyní je pro Vás připravena nová služba Dopravní informace. Službu můžete nalézt na adrese http://fiattipo.net/doprava/ . Nyní je jen na Vás abyste službu otestovali a napsali k ní do tohoto vlákna své postřehy. Dodám jen, že se jedná prozatím o zkušební provoz.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #2 od Iveta
Toto se mi zdá jako supr věc. Kdo by chtěl z nás cestovat - kamkoliv, tak sem jukne na situaci a případně se podle toho zařídit.
Chálím :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:

[img:1135fe0c32] i9.tinypic.com/40ab7g5.gif [/img:1135fe0c32]
Fiat Tipo 1,4 r.v. 1989
Kdyby lidé nedělali bláhové věci, nic inteligentního by se nikdy nestalo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #3 od petr1978
Super, až na to, že jsem tam našel jenom informace ze středních a západních Čech. Jsem ze severní moravy, a pro mě tam nic nebylo :(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #4 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma info
je to bomba :god: . na moravě je asi klid

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #5 od jedla
BOMBA

TIPO - 1,6 ie DGT r.v. 90
Marea Weekend - 1,6/16V 100 koníků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 7 měsíců zpět #6 od tommy
Dobré ano,jen problém je v tom ,že většina lidí ani neví kde se tyto Pražské ulice nalézají,protože nejsou pražský...


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #7 od webcrawler
na webu http://www.fiattipo.net/doprava/ nasazena nová verze dopravního zpravodajství. akorát nechápu proč nám to generuje pozpatku. No co by clovek mohl po policii chtit ze??? :D :evil:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #8 od JiFi
pěkné, jen když na ten výsledek koukám, tak abych zustal doma, vsude vsechno zavrano, uzavreno, kolony, uzavirky, omezení, no kurnik :lol: :lol:

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.396 sekund
Powered by Kunena fórum