fotosbírka motorů a všeho z tipa

Více
16 roků 10 měsíců zpět #1 od TooM-As
Když jsem prhlížel galerii a našel jsem foto motorového prostoru tipa 1.6 DOHC tak mě napadlo nafotit všechny typy motorů , a jiných technických věcí , co kdo bude rozebírat. Mohlo by to být roztříděno v galerii do skupin podle typu motoru (benzín diesel) a podle jinejch věcí aby v tom nebyl bordel. U každého typu motoru (nebo čehokoliv jiného) by byl jeho popis jeho přesné označení , způsob vstřikování a plno dalších potřebných i zbytečných ůdajů. co vy na to ?

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #2 od paldous
supr napad

Fiat Tipo 1.7D, r.v.:1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #3 od TooM-As
jen kdo by se toho ujal a hlídal aby tam nebyli chyby atd.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #4 od Vali
Nápad dobrej, ale realizace buzde asi horší :cry: Mohl bych něco hodit k motoru 1,6 i.e. OHC budu teď měnit celej vrh vstřiku, tak to nafotím a popíšu, kde co je. Pokud teda vejde tenhle plán v realizaci :roll:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #5 od jirkaR
tak to už se tu řešilo asi tak pře půl rokem a max to sbíral já jsem nafotil kompet 2.0 i s čidlama atd ale holt spadla galerka a fotky jsou fuč :oops:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #6 od Vali
Právě vím, že se to tu už řešilo, ale nějak jsem tomu pak nevěnoval pozornost :) A ty fotky byly jen v galerii, takže už jsou nenávratně pryč a nikde jinde je uložený nemáš?? Jinak by se to dalo zase posunout kousek dál. Ale zase na druhou stranu, každej, kdo by to dělal tak svůj motor už zná dobře. A kdo má "nově" tipo tak když sem bude psát, tak mu tady stejně ostatní poradí a ty fotky případně doloží... můj názor. Ale určitě by to bylo dobrý taková galerie s přehlídkou srdcí Tipa po kupě :lol:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #7 od TooM-As
tak teď už by galeri znovu padat nemusela ne ? a kdyby tak by se fotky mohli někam zálohovat. já mám 1.6 DOHC a 2.0 8V (tam budu dělat celej motor) . já se toho moc ujímat nechci protože na tom asi nebudu časově moc dobře a zatím nemám v druhým domově (tam kde dělám auto) net.

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #8 od petr1978
Jo, to byl fakt dobrej nápad, ani jsem nevěděl, že se něco podělalo:(

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 10 měsíců zpět #9 od Max-el
no, tak odkud začít :D

projekt starý asi rok, lépe řečeno na minulém srazu jsem fotil všechny dostupné motorizace. S F@sterem jsme na tom chvilku dělali, ale potom to šlo do ztracena. Když už, tak to chce spolupráci více lidí.

Zálohu celé minulé galerie mam na disku, v tom by problém být neměl. Galerie může znovu spadnout každou chvilku, nejdou mazat některé fotky...

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.364 sekund
Powered by Kunena fórum