Chybí mi sekce "O mě"

Více
16 roků 2 měsíců zpět #1 od boubik
Pánové, jsem taky nový a první co mě ťuklo je že mi chybí místo, kam nahrát pár informací o mě a fotky auta. Mám TIPO dva dny - znáte to. Podle mě to nepatří ani do Galerie, ani do Diskuse protože Galerie obsahuje jenom fotky a Diskuse technické info a bazar. Ptám se admina - bude něco takového?

PS: Mám styl Made in Italia (je nejhezčí a nejstylovější k Fiatu) ale nemůžu v něm najít odkaz na Galerii - Je to možný?

Jinak nejsem žádnej PC analfabet 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #2 od Max-el
když to bude mít dobré ohlasy, tak ano. Ale aby to bylo pro pár lidí, to se mi to programovat nechce. Takže čekám na ohlasy.

mimochodem, mě se ten nápad zamlouvá, máš to nějak promyšlené dál?

a s tou galerií, je to pravda, zatím na ní není odkaz z hlavního menu, takže vzhledy které mají menu jinde galerii mají, nějak nemam čas to pořádně předělat

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #3 od Freedom
no špatný by to nebylo ale já myslel že už něco podbnýho děláš ne???

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #4 od Max-el
to co dělam je podle mě o něčem jiném, je to spíš taková jako statistika o vozech, člověk jenom vybírá ze seznamu a nic sám nenapíše, nemá možnost se sám vyjádřit. o to myslím, že mu šlo

jinak to co vytvářím je tady a už jsem na tom zase dlouho nedělal
www.fiattipo.net/modules.php?name=Car_Info

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #5 od Charles
No on by se případně dalo poupravit to co vytváří max-el a tam kde jsou možnosti výběru dát pole "jiné" kam by každý mohl dopsat co a jak je

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #6 od skypan
Odpověděl skypan pro téma chibí sekce o mě
taky asi bych souhlasil Charlesem.pod označením jiné si tam každý může napsat třeba svoji charakteristiku... :D

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #7 od boubik
No ten dotazník je dobrej nápad, je to zjednodušení a hlavně standardizace. Když už něco o autě, tak všichni stejné věci, ať se to dá porovnat :)

Myslel jsem úplně něco jednoduchého, volné fórum, kam se každý může k danému autu vyjádřit. Kdysi dávno jsem založil klub škodovkářů, doteď se pořádají srazy atd. (to je dlouhá historie - už v tom nedělám není čas) ale kamarád to nějak využil a udělal tohle:

hundertgang.spc-net.cz

Přímý odkaz na to co si představuju (fakt jednoduchost sama). Pokud to chceš mít ale nějak tříděný, není to pravý ořechový:

hundertgang.spc-net.cz/phpBB2/viewforum....3a0138aa7720e8306792

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #8 od michal_tipar
já to teda nevidím jako podstatné. Každý má info o sobě v účtu a fotek auta v galerii může mít třeba 100.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #9 od drto

No on by se případně dalo poupravit to co vytváří max-el a tam kde jsou možnosti výběru dát pole "jiné" kam by každý mohl dopsat co a jak je


presne nejak to skusit upravit aby tam bolo info aj o majitelovi :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 2 měsíců zpět #10 od boubik
Jakkoli to vymyslíte bude to lepší než teď takže se těším až budu moct někam napsat co za auto jsem vlastně koupil, jakou má historii, co je vyměněno-co by chtělo, atd. atd.

Odjíždím na služebku vracím se 23.1.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.418 sekund
Powered by Kunena fórum